۰۸
بهمن

سایبان آکاردئونی

سایبان آکاردئونی

سایبان آکاردئونی (Accordion Shades) یا سایبان های جمع شونده به آن دسته از سایبان هایی گفته می شود که با قابلیت جمع شوندگی خود به افراد این اجازه را می دهد که از شرایط آب و هوایی در منطقه هر جور که خودشان دوست دارند با تنظیم موقعیت سایبان استفاده کنند.در شرایط بد آب و هوایی یا تابش مستقیم نور خورشید می توان از سایبان های آکاردئونی استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب و خرید سایبان آکاردئونی می توانید با مراجعه به وبسایت ایران سایه با کارشناسان و مشاورین ما در تماس باشید.همکاران مجموعه ما آمادگی لازم را در خصوص ثبت سفارش خود اعلام می دارند.

انواع سایبان آکاردئونی

سایبان های آکاردئونی همان سایبان های جمع شونده هستند که برای محافظت و مراقبت از تابش مستقیم نور خورشید و جلوگیری از ورود آب و رطوبت به داخل در شرایط آب و هوایی نامساعد استفاده می شود.سایبان های آکاردئونی به دو دسته کلی ثابت و متحرک تقسیم می شوند.

سایبان برقی یکی از پرطرفدارترین انواع سایبان های آکاردئونی می باشد زیرا با نصب موتور الکتریکی بر روی آن علاوه بر زیبایی و شیک بودن سایبان ، راحتی و آسایش را برای افراد ایجاد می کنند تا به راحتی سایبان را جمع یا باز نمایند.

مجموعه ایران سایه اولین تولید کننده انواع سایبان در کشور می باشد که با استفاده از متریال مرغوب به ساخت سایبان های بازویی ، سایبان چتری ، سایبان کلاسیک ، سایبان دوطرفه برقی ، سایبان تمام اتوماتیک و .. می پردازد.شما می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات ایران سایه با مشاورین و کارشناسان بخش فروش ما در تماس باشید.

همکاران ما در ایران سایه علاوه بر تجربه و مهارت بالا در زمینه معرفی بهترین و با کیفیت ترین انواع سایبان تمام اتوماتیک و سایبان های ثابت آکاردئونی می توانند شما را در خصوص انتخاب و خرید سایبان مستحکم و بادوام راهنمایی نمایند.

سایبان آکاردئونی خودرو

سایبان آکاردئونی یا سایبان جمع شونده خودرو برای محافظت و مراقبت از وسایل نقلیه و خودروهای پارک شده در فضای باز ساختمان استفاده می شود.این نوع از سایبان آکاردئونی را می توان به صورت ثابت یا با نصب موتور الکتریکی بر روی آن طراحی و تولید کرد.

بسیاری از کاربران با توجه به زیبایی و شکل خاص سایبان آکاردئونی از نمونه سایبان تمام اتوماتیک خودرویی آن برای پوشش فضای باز ساختمان استفاده می کنند.شما می توانید برای مشاهده مراحل تولید سایبان برقی یا خرید انواع سایبان های برقی پارکینگی با مراجعه به وبسایت مجموعه ایران سایه با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب و خرید انواع سایبان های برقی و ثابت آکاردئونی می توانید به وبسایت ما مراجعه کنید و با مشاورین و کارشناسان ما در این بخش در ارتباط باشید.مشاورین مجموعه ایران سایه با تجربه و تخصص لازم در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان می توانند بهترین سایبان آکاردئونی را به شما مشتریان محترم معرفی کنند.

سایبان متحرک آکاردئونی

سایبان های متحرک آکاردئونی همانطور که از اسم آن ها پیداست ثابت نیستند و می توانند با نصب موتور الکتریکی بر روی آن باز و بسته شوند.از ویژگی های خاص سایبان آکاردئونی می توان به طراحی خاص آن و میزان فضایی که پس از جمع شدن ایجاد می کند اشاره کرد.

سایبان های متحرک آکاردئونی را می توان به عنوان سایبان برقی خودرو ، سایبان رستوران یا کافی شاپ هایی که دارای فضای باز هستند، سایبان حیاط ، سایبان حیاط خلوت و .. استفاده کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه ایران سایه در تماس باشید.

قیمت سایبان آکاردئونی

سایبان های متحرک و ثابت را با توجه به ابعاد و اندازه ، متراژ و مساحت فضای باز بیرونی ، مواد اولیه به کار رفته در ساخت انواع سایبان ، تجهیزات و نصب موتور الکتریکی بر روی آن ، نوع و جنس پارچه پوشش دهنده سایبان و نوع کاربرد سایبان در محل قیمت گذاری می کنند.

کارشناس مربوطه با بررسی شرایط محیطی و هم چنین میزان بودجه در نظر گرفته شده توسط افراد بهترین و مناسب ترین انواع سایبان را به آن ها معرفی می کنند.مجموعه ایران سایه با برخورداری از نیروی متخصص و مجرب در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان برقی و ثابت می تواند شما را در هنگام خرید سایبان راهنمایی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمان انتخاب و خرید انواع سایبان برقی و سایبان ثابت می توانید با مشاوران و کارشناسان بخش فنی و فروش مجموعه ایران سایه در ارتباط باشید.آن ها با تجربه و شناخت کافی از سایبان های مختلف می توانند بهترین و با کیفیت ترین نوع سایبان را به شما پیشنهاد دهند تا بهترین عملکرد را برای شما داشته باشد.

نمایندگی سایبان آکاردئونی

همان طور که می دانید امروزه اط سایبان به خصوص سایبان های برقی بیشتر از سایر سایبان های ثابت و غیرمتحرک استفاده می شود.سایبان محافظی است که به منظور جلوگیری از تابش نور خورشید و محافظت در برابر شرایط جوی ناپایدار در فضای بیرونی ساختمان نصب و راه اندازی می شود.

نصب و راه اندازی سایبان امری تخصصی است که باید توسط افراد باتجربه و ماهر انجام شود تا کوچکترین مشکل یا آسیب برای افراد بعد از نصب ایجاد نکند.در این میان شرکت های تولید کننده می توانند شما را کمک کنند. ایران سایه یکی از شرکت های متخصص در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان های برقی و ثابت در کشور است که دارای نمایندگی های مجاز در سراسر کشور می باشد.

آن دسته از افرادی که در تهران ساکن نیستند ولی قصد خرید محصولات مجموعه ایران سایه را دارند می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز این شرکت در سراسر کشور بهترین و با کیفیت ترین سایبان ، سقف های متحرک ، پرده برقی و .. را خریداری نمایند.

کارشناسان و مشاورین مجموعه ایران سایه در نمایندگی های سراسر کشور نیز آماده پاسخگویی به تمام سوالات مشتریان می باشند.مشتریان گرامی می توانند با ثبت سفارش خود در وبسایت مجموعه و استفاده از خدمات برتر مجموعه ایران سایه بهترین  و باکیفیت ترین محصولات تولید شده در این شرکت را انتخاب و خریداری نمایند.هدف ایران سایه ارائه خدمات برتر و کیفیت محصولات است.

سایبان آکاردئونی

مقاله سایبان آکاردئونی

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید.