سایبان برقی پارکینگ خودرو
29
ژانویه

قیمت سایبان پارکینگ خودرو

سایبان برقی پارکینگ خودرو

سایبان برقی پارکینگ خودرو (Electric Car Parking Canopy) یکی از پرفروش ترین و با کیفیت ترین محصولات مجموعه ایران سایه می باشد .بسیاری از افراد به منظور محافظت و مراقبت از ماشین خود در برابر تابش مستقیم خورشید و شرایط جوی نامناسب در فضای باز بیرون ساختمان از سایبان برقی پارکینگ خودرو استفاده می کنند.

مجموعه ایران سایه با کادری حرفه ای و باتجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان برقی و سایبان ثابت ازجمله سایبان برقی دوطرفه، سایبان چتری، سایبان تبلیغاتی، سایبان کلاسیک، سایبان خودرو، سایبان 180 درجه، سایبان پنجره ای و … توانسته است در این سال ها محصولات با کیفیت و خدمات برتری را به مشتریان خود داشته باشد.

مراحل ساخت سایبان برقی پارکینگ خودرو

برای مشاهده مراحل تولید سایبان برقی پارکینگ خودرو در مجموعه ایران سایه می توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه فرمایید.در این بخش به طور کامل مراحل تولید انواع سایبان برقی توضیح داده شده است.سایبان ها به دو دسته کلی سایبان برقی و سایبان ثابت تقسیم می شوند.سایبان برقی به دلیل راحتی در باز و بسته شدن و تغییر زاویه سایبان در موقعیت های مختلف محبوبیت بیشتری دارد.

کارشناسان فنی مجموعه ایران سایه با دانش و تجربه فراوان در این زمینه و آموزش های لازم می توانند بهترین و با کیفیت ترین محصولات را طراحی و تولید کنند.متریال مناسب ، تجهیزات مدرن و برخورداری از دانش و حرفه تخصصی همه از مهم ترین ویژگی های مجموعه ایران سایه محسوب می شود.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مراجعه به وبسایت ما با مشاورین بخش فروش در ارتباط باشید.

قیمت سایبان برقی پارکینگ خودرو

عوامل و فاکتورهای مهم در تعیین قیمت سایبان برقی پارکینگ خودرو موثر هستند.به طور کلی قیمت سایبان های طراحی و تولید شده را براساس متریال به کار رفته در سایبان، جنس پارچه سایبان، نوع سایبان(برقی یا ثابت بودن)،نصب تجهیزات بر روی سایبان، برند و شرکت سازنده سایبان و .. تعیین می شود.با در نظر گرفتن این موارد می توان قیمت انواع سایبان ها را به طور تقریبی محاسبه کرد.

جهت دریافت لیست قیمت سایبان برقی و سایر محصولات تولید شده توسط شرکت ایران سایه می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید.همکاران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد و آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما مشتریان محترم می باشند.

خرید سایبان برقی پارکینگ خودرو

همان طور که می دانید سایبان برقی در مقایسه با سایبان ثابت علاوه بر زیبایی و شیک بودن، سهولت در باز و بسته شدن و تغییر زاویه سایبان در موقعیت های مختلف را دارد و همین موضوع باعث شده است که از لحاظ قیمت کمی بالاتر از سایر سایبان ها باشد.یکی از مهم ترین دلایل افزایش قیمت سایبان های برقی در مقایسه با سایبان های ثابت نصب موتور الکتریکی بر روی سایبان برقی و سهولت در باز وبسته شدن سایبان می باشد.برای خرید بهترین و با کیفیت ترین سایبان می توانید با مراجعه به وبسایت ایران سایه با مشاورین بخش فروش ما در ارتباط باشید.همکاران ما در زمینه انتخاب و خرید محصولات ایران سایه شما را راهنمایی خواهند کرد .

نصب سایبان برقی پارکینگ خودرو

طراحی و ساخت سایبان یکی از مهم ترین و تخصصی ترین مراحل تولید سایبان محسوب می شود که باید زیر نظر کارشناس متخصص انجام شود اما در این میان یکی دیگر از مراحل مهم در هنگان خرید انواع سایبان برقی و سایبان ثابت،نصب و راه اندازی سایبان می باشد.برای نصب و اجرا انواع سایبان تبلیغاتی، سایبان چتری، سایبان فروشگاهی ، سایبان پارکینگ خودرو، سایبان استخر و .. باید از افراد باتجربه و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

از خدمات مهم و برتر مجموعه ایران سایه می توان به ارائه خدمات با کیفیت در نصب و اجرا انواع سایبان در محل توسط افراد مجرب و فنی است.زمانی که محصول مورد نظر خود را از ایران سایه خریداری می کنید می توانید از خدمات نصب و راه اندازی این مجموعه نیز بهره مند شوید.همکاران ما با اعزام افراد در محل نصب انواع سایبان را بدون مشکل با ابزارآلات مخصوص انجام می دهند.

برای دریافت اطلاعات لازم در زمینه هزینه نصب و راه اندازی سابیان و اطلاع از لیست قیمت محصولات مجموعه ایران سایه می توانید با مراجعه به وبسایت این مجموعه با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید.ان ها شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد و بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه خواهند داد.جهت برقراری ارتباط با شماره تلفن موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت سایبان برقی پارکینگ خودرو ایران سایه

قیمت فروش سایبان برقی پارکینگ خودرو و سایبان بازویی در ایران سایه فقط بصورت نقدی می باشد.شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مراجعه به وبسایت ایران سایه با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید.همکاران ما در مجموعه ایران سایه با بررسی تمام شرایط و میزان بودجه و نیاز مشتریان بهترین و با کیفیت ترین محصولات تولید شده را معرفی می کنند.در ادامه لیست قیمت سایبان برقی پارکینگ خودرو و سایبان بازویی را در ایران سایه قرار داده ایم.

لیست قیمت سایبان های TSP

مدل سایبان ها اندازه قیمت همکار(تومان) هرمترمربع قیمت مصرف کننده(تومان) هرمترمربع
کلاسیک TSP بازشو 3 متر 210/000
بازشو 2.5

متر

230/000
بازشو 2 متر 260/000
باکس TSP بازشو 3متر 260/000
بازشو 2.5 متر 290/000
بازشو 2 متر 320/000
فول باکس TSP بازشو 3متر 330/000
بازشو 2.5 متر 340/000
بازشو 2 متر 360/000
سایبان دوطرفه برقی TSP متر مربع 255/000
موتور و ریسیور TSP 1/200/000
جعبه گیربکس و هندلی(دستی) 300/000
سایبان مدل فراز TSP هرمتر مربع 190/000
موتور و ریسیور فراز TSP
چترگرد پایه کنار متر _
چتر گرد پایه وسط چوبی 3 متر
چتر مربع پایه کنار 2.50 متر 2/100/000
چتر گرد پایه وسط 3 متر 1/950/000
  • سایبان زیر 6 متر مربع، 6 متر مربع محاسبه می شود.
  • بازشو سایبان در ابعاد 2 متر. 50/2 متر. 3 متر قابل تولید میباشد و قیمت سایبان دو طرفه برای بازشو 3 متر لحاظ میگردد.
  • قیمت کلیه سایبان ها با پارچه های نانو ایرانی و همچنین pvc لحاظ شده و در صورت تولید با پارچه اکریلیک اسپانیایی65000 هزار تومان برای هر متر مربع اضافه میشود.

سایبان برقی پارکینگ خودرو

مقاله قیمت سایبان برقی پارکینگ خودرو

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید.