پرده برقی
۱۴
مهر

پرده برقی

پرده برقی

پرده برقی (Electric curtain) همانند سایر تجهیزات برای رفاه و آسایش حال افراد طراحی و تولید می شوند.پرده های برقی مدتی است که مورد توجه افراد قرار گرفته اند زیرا علاوه بر زیبایی و شیک بودن آن ها آسایش و رفاه حال کاربران را شامل می شود.ما در این مقاله قصد داریم شما را با انواع پرده برقی ، نحوه نصب و راه اندازی آن آشنا کنیم.

انواع پرده برقی

پرده برقی چندین سال است که در بازار ایران تولید و عرضه می گردد که در طبقات متفاوت و کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.از جمله این پرده های برقی می توان به پرده های برقی کنار رو که خود به دو دسته پرده های برقی یک طرفه و پرده دو طرفه برقی تقسیم می شود اشاره نمود.

پرده برقی بالارو

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراحل تولید سایبان برقی و انواع پرده برقی می توانید با مشاوران و کارشناسان بخش فنی ایران سایه در تماس باشید و از راهنمایی این عزیزان بهره مند شوید.همکاران مجموعه ایران سایه آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان می باشند.

پرده برقی کنار رو

همان طور که می دانید پرده های برقی برای رفاه حال و آسایش کاربران طراحی و تولید می شود و طرفداران خاص خود را دارد.پرده های برقی به دو دسته پرده برقی کناررو و بالارو تقسیم می شوند .در ادامه به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم.پرده های برقی کناررو یکی از انواع پرده های برقی هستند.

پرده برقی

این نوع از پرده های برقی کنار رو به راحتی قابل نصب بر روی تمامی انواع پرده می باشد که از نظر کیفیت, زیبایی و کاربرد بالاترین میزان رضایت مندی را در نوع خود دارا می باشد.در همین حین می توان به نوع دیگر از انواع پرده های برقی اشاره کرد که به آن پرده های برقی بالا رو گفته می شود .

برای دریافت لیست قیمت محصولات مجموعه ایران سایه می توانید با مراجعه به وبسایت و برقراری ارتباط با بخش مشاوره ای مجموعه از قیمت محصولات ایران سایه مطلع شوید و بهترین خرید را از وبسایت داشته باشید.

پرده برقی بالارو

پرده های برقی بالارو یکی دیگر از انواع پرده های برقی می باشند که برای بخش های مختلف ساختمان استفاده می شوند.این نوع پرده های برقی بسیار شیک و با دوام است که کاربردی بسیار مناسب جهت مکان های کم جا و یکپارچه دارد. این نوع از پرده های برقی دارای طرح های بسیار متنوع و شیک می باشند که روزانه به طرفداران این نوع سیستم پرده های برقی افزوده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید انواع پرده برقی بالارو و کناررو می توانید با بخش مشاوره ای و کارشناسی مجموعه ایران سایه در تماس باشید .همکاران ما راهنمایی لازم را در این زمینه برای مشتریان محترم دارند.

نصب پرده برقی

بسیاری از افراد  با حرکت دادن پرده های نصب شده در فضای نشیمن و پذیرایی مشکل دارند زیرا علاوه بر زمانبر بودن آن،سختی و دشواری های بیشتری را در مقابل انواع پرده های برقی دارند.شما می توانید با نصب پرده های برقی در ساختمان علاوه بر زیبایی و شیک بودن،راحتی و آسایش را برای خانه و ساختمان خود به ارمغان بیاورید.

پرده برقینصب و راه اندازی پرده های برقی در ساختمان باید زیرنظر افراد متخصص و فنی انجام شود تا مشکلات بعد از راه اندازی و نصب برای پرده های برقی به وجود نیاید.مجموعه ایران سایه با برخورداری از افراد متخصص و کارشناس می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند.شما می توانید برای مشاهده لیست محصولات مجموعه ایران سایه به وبسایت آن ها مراجعه فرمایید.

کارشناسان بخش فنی مجموعه ایران سایه با بررسی شرایط محیط بهترین نوع پرده های برقی را برای ساختمان طراحی و تولید می کنند . چنان چه قصد خرید محصولات مجموعه ایران سایه را دارید می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه با مشاوران و همکاران ما در تماس باشید.

خرید پرده برقی

اگر از باز و بسته کردن پرده های خانه خسته شده اید به راحتی می توانید با انتخاب و خرید انواع پرده های برقی ،آن را بدون نیروی دست و تنها با فشردن یک دکمه حرکت دهید. برای خرید انواع پرده اتوماتیک بهتر است از شرکت های طراحی و تولید انواع پرده های برقی خریداری کنید.

پرده برقی پنجره

آن ها با دانش فنی و تجربه لازم در این زمینه می توانند شما را راهنمایی کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است با مشاوران و کارشناسان مجموعه ایران سایه در تماس باشید.مجموعه ایران سایه سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید انواع سایبان برقی و پرده برقی دارد.

ریل پرده برقی

چنان چه از موتور برقی متناسب با مدل و وزن پرده استفاده می کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که از ریل پرده اتوماتیک در پرده های هوشمند خود استفاده کنید.استفاده از ریل در پرده های برقی همانند میل پرده است اما با توجه به هوشمند بودن پرده استفاده از ریل الزامی است.

پرده برقی نصب بر روی درب شیشه ای

داخل ریل پرده های برقی تسمه هایی وجود دارد که با اتصال آن ها به موتور انواع پرده های برقی می تواند پرده را به حرکت دربیاورد. شما می توانید برای انتخاب و خرید بهترین محصولات پرده برقی با مراجعه به وبسایت ایران سایه با کارشناسان متخصص در این زمینه در تماس باشید و از راهنمایی آن ها استفاده کنید.

نمایندگی پرده برقی

برای خرید محصولات مجموعه ایران سایه می توانید علاوه بر مراجعه به وبسایت ایران سایه با مراجعه به نمایندگی پرده های برقی آن ها در سراسر کشور بهترین خرید را داشته باشید.همکاران ما در نمایندگی های مجاز مجموعه ایران سایه شما را در زمینه انتخاب و خرید ، نصب و راه اندازی محصولات با کیفیت مجموعه ایران سایه راهنمایی خواهند کرد.

قیمت پرده برقی

پرده های برقی مختلف به موتورهای الکتریکی با قدرت متفاوت برای حرکت نیاز دارند . هرچه میزان وزن پرده های برقی انتخابی شما بیشتر باشد ،پرده های برقی نیاز به موتور قوی تر برای حرکت آن دارد.نوع برند موتور برقی و نوع پرده انتخابی از عوامل موثر بر قیمت پرده های برقی محسوب می شوند.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با انواع پرده های برقی می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه ایران سایه و ارتباط با بخش مشاوره و کارشناسی راهنمای لازم در زمینه انتخاب و خرید انواع چرده های برقی را دریافت نمایید.هدف مجموعه ایران سایه تولید محصولات باکیفیت و جلب رضایت شما می باشد.

 

مقاله پرده برقی

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با دفتر فروش تماس بگیرید .

۰۲۱۵۵۴۴۱۸۲۴

۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰