سایبان پارکینگ
۲۵
دی

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ ( Parking sheds) یکی از محصولات شرکت ایران سایه می باشد که در اشکال مختلف و متناسب با محوطه مورد نظر با مقاومت و استحکام بالا طراحی و ساخته می شود.سایبان های اتومبیل منازل با پوشش های متفاوت می تواند خودرو را در برابر نور مستقیم خورشید و شرایط آب و هوایی مختلف محافظت کند.

سایبان پارکینگ در انواع مختلف سایبان ثابت و سایبان تمام اتوماتیک طراحی و تولید می شود .قیمت سایبان برقی به دلیل نصب موتور الکتریکی بر روی آن به نسبت سایبان ثابت بیشتر است زیرا علاوه بر زیبایی ، راحتی و امنیت را برای کاربران به همراه دارد.

انواع سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ را می توانیم با توجه به متریال به کار رفته در سازه و نوع کاربری آن به انواع سایبان اتومبیل خانگی و اداری یا سایبان پارکینگ ثابت یا سایبان پارکینگی برقی تقسیم کنیم.متریال به کار رفته در انواع سایبان پارکینگی باید در برابر اشعه ماورای بنفش خورشید و شرایط جوی مناطق مقاوم باشد.

مراحل تولید سایبان برقی باید زیر نظر کارشناسان و متخصصان فنی در این زمینه انجام شود تا امنیت و ایمنی در این سازه برقرار باشد و بعد از نصب و راه اندازی مشکلی برای افراد ایجاد نکند و خسارت جانی و مالی به همراه نداشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب و خرید انواع سایبان چتری ، سایبان بازویی ، سایبان برقی ،سایبان تبلیغاتی و سایبان تمام اتوماتیک برقی بهتر است با مراجعه به وبسایت مجموعه با کارشناسان و متخصصان در ارتباط باشند و از راهنمایی آن ها بهره مند شوند.

قیمت سایبان پارکینگ 

شرکت سازنده سایبان های ثابت و سایبان برقی پارکینگی خانگی با توجه به فاکتورهای مختلف و در نظر گرفتن مواردی چون متریال به کار رفته در ساخت سایبان ، ابعاد و اندازه سازه ، نوع کاربری سایبان ،نوع و جنس پوشش یا سقف سایبان ،نصب تجهیزات و یراق آلات مختلف همه از مواردی هستند که در قیمت سایبان های پارکینگی موثر هستند.

سایبان پارکینگ سقف چادری

یکی از بهترین متریال به کار رفته در انواع سایبان پارکینگی ،پارچه های کششی برای طراحی و ساخت سایبان پارکینگ چادری است.این پارچه نور مستقیم خورشید را منعکس می کنند و مانع از جذب نور خورشید می شوند .سقف چادری سایبان های پارکینگ باعث خنک شدن فضای زیر سقف سایبان می شود و از گرم شدن اتومبیل در روزهای گرم سال جلوگیری می کنند.

خرید سایبان پارکینگ

همان طور که می دانید سایبان های پارکینگی با توجه به ابعاد ، متریال به کار رفته در سازه و نوع پوشش سقف سایبان ، شرکت و برنده سازنده سایبان قیمت گذاری می شوند.با درنظر گرفتن این موارد و مشورت با کارشناسان متخصص در این زمینه می توانید بهترین و با کیفیت ترین انواع سایبان را خریداری نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و خرید سایبان پارکینگ می توانید با مراجعه به وبسایت ایران سایه با همکاران و مشاورین ما در این رابطه صحبت داشته باشید و از راهنمایی آن ها برای خرید مناسب ترین سایبان استفاده کنید.

سایبان پارکینگ مدرن

سایبان های پارکینگی مدرن محصولات جدید و منحصر به فرد ایران سایه است . این سایبان ها زیر نظر افراد متخصص و با دانش فنی طراحی و ساخته شده است.از ویژگی های سایبانمدرن پارکینگ می توان به سایه اندازی مناسب در تمام ساعت های آفتابی اشاره کرد.

از سایبان های پارکینگی مدرن می توان به تعداد زیاد در کنار هم نصب کرد تا علاوه بر زیبایی ،پوشش مناسبی برای محافظت و مراقبت خودروهای پارک شده داشته باشد.با اجرا و نصب سایبان های پارکینگی مدرن می توان فضای مناسبی جهت پارک خودروها ایجاد کرد.

سایبان پارکینگ جمع شو

سایبان پارکینگ جمع شو یکی از محصولات جدید و منحصر به فرد شرکت ایران سایه است که با برخورداری از تکنولوژی روز دنیا  در مواقع خاص به راحتی باز و بسته می شود.سایبان پارکینگی جمع شو به صورت دستی یا برقی قابل اجرا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با همکاران مجموعه ایران سایه ، با مراجعه به وبسایت مجموعه می توانید با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید.همکاران ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات مشتریان در زمینه خرید و قیمت انواع سایبان ثابت و سایبان متحرک می باشند.

سایبان پارکینگ برقی

سایبان های پارکینگی به صورت ثابت و سایبان اتوماتیک طراحی و تولید می شوند .سایبان های برقی امروزه طرفداران بیشتری به دلیل راحتی و عدم استفاده از نیروی انسانی دارد.بسیاری از افراد به خاطر راحتی کار از سایبان برقی استفاده می کنند.

سایبان متحرک پارکینگی به دلیل نصب موتور الکتریکی بر روی آن قابلیت جا به جایی و تغییر موقعیت و شیب در هر لحظه دارد و می تواند خودرو پارک شده را در برابر زاویه تابش خورشید محافظت نماید.قیمت سایبان برقی نسبت به انواع سایبان ثابت بیشتر است.

سایبان پارکینگ خانگی

کاربرد سایبان پارکینگی خانگی برای محافظت و مراقبت از خودروهای پارک شده در فضای باز ساختمان های مسکونی و خانه های بزرگ ویلایی است که دارای حیاط و فضای باز هستند.از مهم ترین ویژگی های این سایبان ها علاوه بر زیبایی به محیط و محافظت اتومبیل ها در برابر شرایط جوی ناپایدار برخی مناطق و جلوگیری از تابش نور خورشید به آن هاست.

بسیاری از افراد برای جلوگیری از آسیب و خسارت های ناشی از نور خورشید ، فضولات پرندگان ، بارش های باران و برف و یخ زدگی خودرو از سایبان های خانگی استفاده می کنند.مشاورین و کارشناسان مجموعه ما می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.برای خرید سایبان مناسب به سایت ایران سایه مراجعه فرمایید.

سایبان پارکینگ اتومبیل ارزان

سایبان برای پارکینگ خودرو امکان خرید را برای تمام افراد مهیا می کند.این نکته در زمان انواع سایبان اتومبیل ارزان مطرح می شود که باید سایبان علاوه بر پایین بودن قیمت ،کیفیت و استحکام ف پایداری خود را از دست ندهد و تمام خصوصیات یک سایبان سالم و مستحکم پارکینگی را داشته باشد.

شاید یکی از دلایل پایین بودن انواع سایبان پارکینگی ارزان به خاطر عدم استفاده از تجهیزات و فناوری های مدرن در سایبان است که این موضوع باعث ارزان قیمت بودن سایبان می گردد.برای خرید و سفارش سایبان ارزان بهتر است قبل از ثبت سفارش با کارشناس و مشاوران در این زمینه صحبت داشته باشید تا آن ها شما را به خوبی راهنمایی نمایند.

سایبان پارکینگ

مقاله سایبان پارکینگ

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید.