قیمت سایبان برقی
06
اکتبر

قیمت سایبان برقی

قیمت سایبان برقی

قیمت سایبان برقی (Prices of electric canopies) در مجموعه ایران سایه با توجه به نوع مواد به کار رفته در طراحی و ساخت سایبان، جنس پارچه یا پوشش سایبان، نصب موتور الکتریکی و سایر تجهیزات سرمایشی و گرمایشی ، ابعاد و اندازه سایبان نعیین می گردد.

مجموعه ایران سایه با کادر متخصص و حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان برقی و سایبان ثابت ، نصب و راه اندازی سایبان، تعمیر و سرویس سایبان در محل در کمترین زمان ممکن با تجهیزات و ابزار آلات مدرن توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد هزینه خدمات و مشاهده لیست قیمت سایبان برقی و سایبان ثابت در ایران سایه می توانید با مراجعه به آدرس وبسایت ایران سایه با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید.همکاران ما با صبوری و دانش فنی خود بهترین محصولات را به شما مشتریان محترم معرفی خواهند کرد.

لیست قیمت سایبان برقی

قیمت فروش سایبان برقی در مجموعه ایران سایه فقط بصورت نقدی می باشد.از تمام کسانی که قصد خرید و سفارش محصولات مجموعه ایران سایه را دارند تقاضا می شود که ابتدا با مشاورین و کارشناسان بخش فروش در مورد خواسته و نوع سایبان درخواستی مشورت داشته باشید و پس از آن خرید خود را انجام دهید.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه انتخاب و خرید انواع سایبان برقی می توانید با مشاهده لیست قیمت سایبان برقی از قیمت محصولات ایران سایه باخبر شوید و با بررسی های لازم بهترین خرید را داشته باشید.

 

لیست قیمت سایبان های TSP

مدل سایبان ها اندازه قیمت همکار(تومان) هرمترمربع قیمت مصرف کننده(تومان) هرمترمربع
کلاسیک TSP بازشو 3 متر 230/000
بازشو 2/5 متر 250/000
بازشو 2 متر 290/000
باکس TSP بازشو 3متر 290/000
بازشو 2/5 متر 310/000
بازشو 2 متر 350/000
فول باکس TSP بازشو 3متر 350/000
بازشو 2/5 متر 360/000
بازشو 2 متر 380/000
سایبان دوطرفه برقی TSP متر مربع 275/000
موتور و ریسیور TSP 1/500/000
جعبه گیربکس و هندلی(دستی) 350/000
سایبان مدل فراز TSP هرمتر مربع 225/000
موتور و ریسیور فراز TSP
چترگرد پایه کنار 2/90 متر 1/050/000
چتر گرد پایه وسط چوبی 3 متر 1/650/000
چتر مربع پایه کنار 2/5 متر 1/950/000
چتر مربع پایه کنار 3 متر 2/850/000
  • سایبان زنجیری زیر 6 متر مربع، 6 متر مربع و سیم بوکسل زیر 7/5 متر مربع 7/5 متر مربع محاسبه می شود.
  • بازشو سایبان در ابعاد 2 متر. 2/5 متر. 3 متر قابل تولید میباشد و قیمت سایبان دو طرفه برای بازشو 3 متر لحاظ میگردد.
  • قیمت کلیه سایبان ها با پارچه های نانو ایرانی و همچنین pvc لحاظ شده و در صورت تولید با پارچه اکریلیک اسپانیایی65000 هزار تومان برای هر متر مربع اضافه میشود.

بهترین سایبان برقی

امروزه از سایبان های برقی و سایبان ثابت در خانه های بزرگ ویلایی و سایر ساختمان های اداری ، تجاری، تفریحی و گردشگری که دارای فضای باز بیرونی هستند به دلیل ایجاد جلوه زیبایی و جلوگیری از ورود نور خورشید و رطوبت و بارش های فصلی در طول سال فراوان استفاده می شود.بهترین سایبان برقی از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب تولید می شود.بهترین سایبان برقی دارای پوشش مناسب و مقاوم و ضد آب در برابر تغییرات جوی می باشد.

مجموعه ایران سایه با سال ها تجربه و فعالیت فراوان در زمینه طراحی و تولید انواع سایبان برقی بازویی، سایبان برقی دوطرفه، سایبان برقی مغازه یا فروشگاهی، سایبان برقی پارکینگ خودرو و غیره  محصولات با کیفیت و مقاوم را تهیه و به بازار فروش عرضه کرده است.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره های موجود در سایت ایران سایه در تماس باشید.

خرید سایبان برقی

برای خرید  سایبان متحرک با کیفیت بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید و پس از کسب اطلاعات و مشاوره در زمینه خرید بهترین سایبان برقی را برای فضای باز بیرون ساختمان داشته باشید.مشاورین ما با بررسی شرایط آب و هوایی و میزان بودجه و سلیقه شخصی مشتریان می توانند بهترین پیشنهاد را برای خرید سایبان برای شما داشته باشند.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمان انتخاب و خرید انواع سایبان ثابت و برقی ایران سایه می توانید با همکاران ما در تماس باشید.مشاورین و کارشناسان ما در مجموعه ایران سایه شما را راهنمایی خواهند کرد.هدف مجموعه ایران سایه جلب رضایت مشتریان با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات برتر به مشتریان می باشد.

معرفی انواع سایبان برقی

به طور کلی سایبان های برقی با توجه به کاربرد و جنس پوشش و متریال به کار رفته در طراحی و ساخت آن دسته بندی می شوند .با در نظر گرفتن این موارد سایبان های برقی به انواع سایبان بازویی، سایبان دوطرفه، سایبان پارکینگی خودرو، سایبان مغازه یا فروشگاهی، سایبان تبلیغاتی و غیره تقسیم می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از لیست قیمت سایبان برقی و محصولات ایران سایه با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نصب و اجرا سایبان برقی

نصب و اجرا سایبان برقی باید توسط افراد متخصص و مجرب صورت گیرد تا در زمان راه اندازی کوچکترین خطا یا مشکلی در باز و بسته شدن سایبان ایجاد نشود.کارشناسان با رعایت اصول ایمنی و امنیتی سایبان های تولیدی توسط شرکت های طراحی سایبان در محل مناسب نصب و راه اندازی می کندد.

فروش سایبان برقی ارزان

هیچ ارزانی بدون دلیل نیست اما سایبان برقی ارزان ایران سایه با استفاده از متریال با کیفیت و نیروی متخصص تهیه و تولید می شود .این مجموعه با سال ها فعالیت در این حوزه توانسته است با تولید محصولات با کیفیت نظر مشتریان خود را جلب نماید.برای اطلاع از قیمت سایبان برقی ارزان ایران سایه می توانید با مشاورین و کارشناسان در ارتباط باشید.

نمایندگی سایبان برقی

ایران سایه به منظور راحتی و دسترسی آسان مشتریان خود نمایندگی های رسمی خود را در سراسر نقاط ایران با ارائه محصولات با کیفیت و ارائه خدمات برتر به مشتریان ایجاد کرده است .برای دریافت قیمت سایبان برقی و آدرس نمایندگی های مجاز مجموعه ایران سایه به وبسایت ایران سایه مراجعه فرمایید.مشاورین و کارشناسان ما در این مجموعه با تخصص و دانش فنی خود بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به مشتریان محترم ارائه می دهند.

قیمت سایبان برقی

مقاله قیمت سایبان برقی

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید.