سایبان پارکینگ خودرو
15
آگوست

سایبان پارکینگ خودرو

سایبان پارکینگ خودرو

سایبان پارکینگ خودرو بهترین محافظ خودرو در برابر اشعه مضر آفتاب، نزولات جوی، فضولات پرندگان و شیره درختان می باشد. استفاده از سازه های فلزی سبک سایبان پارکینگ خودرو با پوشش های یو پی وی سی در حال حاضر متداول ترین سازه مورد استفاده جهت سایبان پارکینگ خودرو ها می باشد. عملکرده های سازه ای نظیر درجات نامعینی بالا، استحکام بالا و انعطاف پذیری سازه ای و معماری از ویژگیهای مهم سایبان پارکینگ خودرو ها می باشد.

استفاده از سازه های فلزی سایبان پارکینگ خودرو همراه با پوشش های مختلف نظیر پوشش های یو پی وی سی ، پوشش های پارچه ای با لایه های مختلف و همچنین پوشش های پلی کربناتی معمولترین نوع سایبان پارکینگ خودرو ها می باشند. سایبان پارکینگ خودرو قابلیت شستشوی پوشش ها، ماندگاری سایبان پارکینگ خودرو در مقابل شرایط جوی و همچنین عملکردهای سازه ای نظیر انعطاف پذیری، استحکام و مقاومت بالای سایبان پارکینگ خودرو از فاکتورهای مهم در انتخاب نوع پوشش می باشند.

طراحی و ساخت سازه سایبان پارکینگ خودرو با تیم مجرب طراحی و ساخت ایران سایه این امکان را به کارفرما ها می دهد تا با حفظ مقاومت سایبان پارکینگ خودرو، هزینه ها را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش داده در عین حال که ساختار معماری و زیباشناختی سایبان پارکینگ خودرو حفظ می گردد. همچنین طراحی و محاسبات سایبان پارکینگ خودرو صورت گرفته با جدیدترین آیین نامه ها، متدها و نرم افزارها این تضمین را می دهد که سازه هایی مقاوم و مستحکم در برابر بار باد و برف و همچنین بارهای مرده سازه ای و بارهای حین اجرا داشته باشد.

ایران سایه دارای بیش از 30 طرح در زمینه سایبان پارکینگ خودرو می باشد که 8 طرح از آن ها به مراتب در پروژه های مختلف استفاده و اجرا گردیده اند. همچنین انعطاف پذیری در زمینه طرح و اجرا سایبان پارکینگ خودرو این امکان را به مشتریان عزیر می دهد تا تغییرات موردنظر خود را در زمینه سازه و پوششها و همچنین ابعاد و اندازه به ما ابلاغ نمایند تا مطابق با سلیقه و نظر آنها اعمال گردد. طرح و اجرای محاسباتی و دقیق سایبان پارکینگ خودرو، تضمینی در کیفیت محصول اجرا شده است.