سایبان برقی باکس-سایبان کلاسیک
۲۹
فروردین

سایبان کلاسیک

 سایبان کلاسیک

سایبان کلاسیک (Classic Canopies) یکی از سایبان های قدیمی که با نام سایبان فنری در میان مردم شناخته می شود.سایبان قدیمی از اولین سایبان های نسل جدید می باشد که در طرح و اندازه مختلف طراحی و تولید می شوند.با اینکه سایبان کلاسیک یکی از قدیمی ترین انواع سایبان می باشد اما همیشه به عنوان یکی از معروف ترین و کاربردی ترین انواع سایبان شناخته و استفاده می شود.

سایبان کلاسیک چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

سایبان کلاسیک یکی از قدیمی ترین انواع سایبان محسوب می شود که در میان مردم محبوبیت دارد و از آن به عنوان سایبان تبلیغاتی نیز استفاده می شود.از مهم ترین ویژگی های سایبان قدیمی فضای کمی را در زمان بسته شدن سایبان می گیرد که این موضوع یکی از خصوصیات متمایز سایبان قدیمی از سایر سایبان های ثابت و متحرک می باشد.

نصب سایبان برقی تراس ویلاسایبان کلاسیک خودروسایبان کلاسیک مغازه

ما در این مقاله قصد داریم که به بررسی کامل سایبان کلاسیک و کاربرد و ویژگی های فنی و منحصر به فرد آن بپردازیم و نکاتی را که در زمان انتخاب و خرید انواع سایبان سایبان ثابت و برقی ، سایبان بازویی ، سایبان چتری ، سایبان برقی دوطرفه و سایبان های کلاسیک باید رعایت کنید، بازگو خواهیم کرد با ما همراه باشید.

نصب و اجرای سایبان کلاسیک چگونه انجام می شود؟

به طور کلی سایبان ها از مواد مختلف ساخته می شود و کاربرد اصلی آن ها پوشش فضای باز و بیرونی ساختمان  در برابر نور مستقیم خورشید و بارندگی می باشد.سایبان کلاسیک یکی از قدیمی ترین انواع سایبان است و در فصل های مختلف سال با توجه به نوع طراحی و ساخت سایبان مورد توجه افراد قرار می گیرد و طرفداران خود را دارد.

همان طور که می دانید یکی از ویژگی های خاص سایبان کلاسیک در زمان بسته شدن ان فضای خیلی کمی را اشغال می کند و همین مسئله باعث شده که کاربرد این نوع سایبان در میان سایر سایبان های دستی و برقی بیشتر باشد.

سایبان دوطرفه در رستوران

با نصب سایبان کلاسیک در فضای بیرونی ساختمان می توانید در تمام فصول از این فضا استفاده کنید.نصب سایبان های مختلف از جمله سایبان کلاسیک ، سایبان چتری ، سایبان بازویی ، سایبان ۱۸۰ درجه و سایبان تبلیغاتی این امکان را برای افراد فراهم می کند که علاوه بر زیبایی و گاهی تبلیغات کسب و کار خود از سایه ایجاد شده آن استفاده کنند .

در شرایط آب و هوایی مختلف چه در بارش باران و برف یا تابش مستقیم نور خورشید ،حداکثر استفاده از فضای بیرونی ساختمان داشته باشند.سایبان های ساخته شده با صرف نظر از نوع مواد اولیه به کار رفته در آن ها ،دارای دو نوع ثابت و متحرک می باشند .سایبان های ثابت بر روی قاب یا قالب فلزی یا چوبی نصب می شوند به صورت ثابت در موقعیت خود قرار می گیرند .

نمایندگی سایبان

امکان تغییر وضعیت در آن ها وجو ندارد اما با نصب سایبان های متحرک می توانید تغییر وضعیت در سایبان و تغییر در شیب آن داشته باشید. سایبان کلاسیک نیز از نوع سایبان های برقی هستند که امکان حرکت و تغییر در آن ها وجود دارد  می توان در شرایط مختلف آن را جمع آوری و به مکان دیگر منتقل کنیم.

کاربرد سایبان کلاسیک

سایبان کلاسیک متحرک و دستی دارای مقاومت بسیار بالا در برابر باد و باران هستند .از این نوع سایبان های کلاسیک برای ایجاد سایه و جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید در فضای بیرونی و باز فروشگاه های بزرگ ؛ ساختمان های تجاری و اداری و مسکونی ، مراکز تفریحی و اقامتی گردشگری ، هتل و آپارتمان های مسافری ، رستوران و کافی شاپ هایی که دارای فضای باز هستند کاربرد دارند .

سایبان برقی نصب شده در تراس ویلا
سایبان برقی نصب شده در تراس ویلا

طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده اند.نمونه برقی سایبان کلاسیک به دلیل نصب موتور الکتریکی بر روی آن نحوه باز و بسته کردن سایبان را بسیار راحت کرده است و دیگر نیاز به نیروی انسانی جهت بستن و باز کردن سایبان نیست و این خود از ویژگی های خوب سایبان برقی کلاسیک می باشد.

سایبان کلاسیک ،زمانی که نصب و اجرا می شوند به طور دائمی بر روی دیوار یا سطح مورد نظر ثابت قرار می گیرد . امکان حرکت و تغییر وضعیت و شیب در این سایبان ها وجود دارد و به طور دائم در یک مکان قابل استفاده می باشد.

از مزایای مهم سایبان قدیمی می توان به کیفیت و دوام سازه ، حفاظت کامل در برابر نور خورشید و شرایط آب و هوایی مختلف ،قابل استفاده در فضای کوچک می توان اشاره کرد.سایبان های قدیمی انتخاب ایده آل برای فضاهای کوچک به شمار می روند زیرا در زمان بسته شدن کمترین فضا را اشغال می کنند و مشکلی از لحاظ باز و بسته شدن در محیط های بیرونی کوچک ندارند.

نصب سایبان برقی خودرو
نصب سایبان برقی خودرو

سایبان های قدیمی تبلیغاتی بهترین روش برای انجام تبلیغات مغازه یا فروشگاه کسب و کار است .شما می توانید طرح یا لوگوی برند خود را بر روی سایبان برقی یا سایبان دستی خود چاپ کنید .تبلیغات سایبان مزایای خود را دارد زیرا علاوه بر زیبایی نسبت به تبلیغات بیلبورد یا تابلوهای تبلیغاتی موجود در سطح شهر قیمت ارزان تری دارد و برای همیشه برای شما باقی می ماند.

اکثر افراد برای جلب توجه از سایبان های تبلیغاتی استفاده می کنند که علاوه بر ایجاد سایه و جلوگیری از ورود نور خورشید ،تبلیغات محصول یا برند خود را دارند.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب و خرید انواع سایبان های دستی و اتوماتیک ، طراحی و سفارش سایبان چتری و تبلیغاتی می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه ما با کارشناسان فنی و متخصص مجموعه صحبت داشته باشید.

سایبان برقی کلاسیکآن ها شما را در زمینه بهترین و باکیفیت سایبان با توجه به بودجه و میزان فضای مورد نظر راهنمایی می کنند.برای اطلاع از لیست قیمت انواع سایبان ساخته شده توسط شرکت ایران سایه می توانید با مراجعه به سایت یا برقراری تماس با کارشناس و مشاورین مجموعه از قیمت محصولات ما مطلع شوید. بهترین انتخاب و خرید را از ما داشته باشید،مشاورین مجموعه شما را در این زمینه راهنمایی می کنند و آمادگی خود را جهت ارائه خدمات برتر و با کیفیت به مشتریان عزیز اعلام می دارند.

 

سایبان کلاسیک

سایبان کلاسیک

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان

با دفتر فروش مجموعه ایران سایه تماس بگیرید.

۰۲۱۵۵۴۴۱۸۲۴

۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰