قطعات سایبان
۰۱
اسفند

قطعات سایبان برقی

قطعات سایبان

قطعات سایبان (Electric Canopy Parts) در طراحی و ساخت انواع سایبان برقی نقش مهم و اساسی را ایفا می کنند.همان طور که می دانید سایبان های برقی و ثابت یکی از پرکاربردترین انواع سایبان موجود در بازار هستند که طرفداران خاص خود را دارند.

شرکت های سازنده انواع سایبان با توجه به نوع کاربرد ، متریال و قطعات سایبان به کار رفته ، جنس و نوع پوشش پارچه ، متراژ محیط ، ابعاد و اندازه سایبان از مواردی هستند که در تعیین قیمت انواع سایبان تاثیر دارند.

قطعات سایبان برقی

همان طور که قبلا بیان کرده بودیم سایبان های برقی یکی از پرکاربردترین انواع سایبان موجود در بازار هستند که علاوه بر زیبایی ، شیک و لوکس بودن ،راحتی و امنیت سایبان برقی از مزایای مهم آن ها محسوب می شود.

به طور کلی قطعه های سایبان برقی شامل موتور الکتریکی ، پارچه برزنتی، ترانزیتی  یا فلکسی سایبان ، درپوش یا باکس ، اندکپ سایبان برقی ، بازو و مفصل سایبان های برقی می شود.شما می توانید برای اطلاع از قیمت قطعات سایبان با کارشناسان بخش فنی وبسایت مجموعه ایران سایه در تماس باشید.

انواع قطعات سایبان

مهم ترین تفاوت میان سایبان های ثابت و سایبان برقی وجود موتور توبلار سایبان های برقی است.موتور الکتریکی انواع سایبان اتوماتیک با انرژی برق سازه طراحی شده سایبان را به حرکت درمی آورد. با به حرکت در آوردن بازوهای سایبان برقی می توانیم آن را باز یا بسته کنیم.

پارچه سایبان نقش محافظت و مراقبت را در برابر تابش مستقیم خورشید ، بارش های پراکنده باران و برف ایفا می کند.شما می توانید با توجه به نوع پارچه بهترین سایبان چتری یا سایبان تبلیغاتی ، سایبان مغازه ای را برای خود در طرح و رنگ متنوع انتخاب کنید.

پارچه های سایبان برقی به سه دسته کلی برزنتی ، فلکسی ، ترانزیتی تقسیم می شوند که در ادامه به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم.پارچه های برزنتی سایبان های برقی و انواع سایبان بازویی ، سایبان دوطرفه ، سایبان کلاسیک به شکل راه راه است .

مقاومت این پارچه ها در برابر بارش های پراکنده باران و برف ،تابش مستقیم نور خورشید بسیار بالاست.در صورتی که مشتریان از سفارش سایبان مغازه یا فروشگاهی قصد تبلیغات را داشته باشند،بهترین نوع پوشش سایبان تبلیغاتی با پارچه فلکسی است.

تبلیغات بر روی سایبان با چاپ طرح یا لوگوی مورد نظر بر روی سایبان انجام می شود که در برابر هزینه تبلیغات بیلبوردهای سطح شهر یا تبلیغات تابلو های فلکسب بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.شما می توانید برای اطلاع از قیمت چاپ تبلیغات بر روی انواع سایبان ثابت و سایبان برقی با مراجعه به سایت ایران سایه با مشاورین ما در ارتباط باشید.

قطعات سایبان مغازه

درپوش سایبان های برقی مغازه یکی از قطعه های سایبان می باشد که به منظور پوشش انتهایی پایه سایبان ها استفاده می شود.در زمان نصب و راه اندازی سایبان های بازویی در قسمت انتهای پایه باز است که می توان با درپوش سایبان آن را ببندیم تا نمای مناسبی داشته باشد.

با توجه به تفاوت هایی که در شکل ظاهری انواع سایبان های برقی شرکت های مختلف وجود دارد، درپوش سایبان های برقی ان ها نیز دارای تفاوت هایی است.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره های موجود در سایت در تماس باشید.

فروش قطعات سایبان

فروش قطعات سایبان های برقی و سازه انواع سایبان های مغازه ای ، بازویی ، دوطرفه و .. را می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه ایران سایه خریداری کنید.کارشناسان بخش فروش قطعات انواع سایبان برقی و سایبان برقی تمام اتوماتیک مشتریان محترم را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

قطعه های سایبان  برقی در کارگاه های تولیدی انواع سایبان های برقی ، سایبان بازویی ، سایبان دوطرفه، سایبان ۱۸۰ درجه موجود می باشد.شما می توانید با مشاوره مناسب در این زمینه بهترین انتخاب و خرید را در این زمینه از شرکت ایران سایه داشته باشید.

قیمت قطعات سایبان

همان طور که می دانید عوامل مختلفی بر روی قیمت سایبان موثر است.متریال به کار رفته یکی از مهم ترین موارد موثر بر قیمت انواع سایبان های برقی و ثابت می باشد.قیمت قطعات در سایبان های برقی متفاوت است و با توجه به جنس ، برند ، کاربرد آن قیمت نهایی سایبان های برقی مشخص می شود.

بسیاری از افراد در این زمینه اطلاع کافی ندارند و همین موضوع باعث می شود که در زمان خرید انواع سایبان برقی دچار نگرانی شوند و این سوال در ذهن آن ها مطرح می شود که ایا سایبان خریداری شده دارای قطعات استاندارد و با کیفیت است یا خیر؟

مشاورین و کارشناسان فنی ایران سایه شما را در این زمینه راهنمایی می کنند. در مراحل تولید سایبان برقی ایران سایه از قطعات با کیفیت و استاندارد استفاده می شود زیرا هدف اصلی مجموعه ایران سایه کیفیت و رضایت مشتریان گرامی می باشد.

برای اطلاع از لیست قیمت محصولات با کیفیت و دارای استاندارد مجموعه ایران سایه می توانید با مراجعه به لیست محصولات در وبسایت قیمت تمام محصولات برا مشاهده فرمایید.در این میان مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

خرید قطعات سایبان

سایبان های برقی از محصولات با کیفیت مجموعه ایران سایه می باشد که از قطعات با کیفیت و دارای استاندارد روز دنیا ساخته می شوند.سایبان های برقی در مقایسه با سایر سایبان های موجود در بازار به دلیل نصب موتور الکتریکی بر روی آن ، سازه محکم و مقاوم ، استفاده از تجهیزات و سیستم های مختلف مدرن در جهت باز و بسته شدن سایبان از راه دور گران قیمت تر از سایر سایبان های تولید شده می باشند.سایبان های برقی از لحاظ مقاومت و کیفیت بسیار خوب هستند و عمر بالایی دارند. شما می توانید برای خرید قطعات سایبان برقی با مشاورین و کارشناسان بخش فنی مجموعه ما در تماس باشید.

ایران سایه تولید کننده انواع سایبان های ثابت و برقی در ایران است که در سراسر کشور دارای نمایندگی مجاز می باشد.در هر شهر که زندگی می کنید می توانید با مراجعه به نمایندگی شهر خود بهترین و با کیفیت ترین انواع سایبان را سفارش دهید.با اعزام افراد متخصص در محل سایبان خریداری شده نصب و راه اندازی می شود.

قطعات سایبان

مقاله قطعات سایبان

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید.