۰۶
خرداد

قیمت سایبان برقی مغازه
فایل صوتی این متن

 

قیمت سایبان مغازه به عوامل متعددی از جمله نوع، جنس و کاربرد سایبان بستگی دارد. بدیهی است که هر کسی ترجیح می دهد کمترین هزینه را بکند اما بهتر است با تعیین نیاز و شناخت عوامل موثر بر نوع سایبان هزینه بهینه در این حوزه انجام شود چرا که منافع آن در دراز مدت، خود به نوعی کاهش هزینه است. 

 

قیمت سایبان برقی مغازه

قیمت سایبان برقی مغازه همگی ما بارها و بارها سایبان مغازه را از نزدیک دیده ایم. هرگاه در یک مسیر دارای مغازه های بسیار قدم بزنیم انواع مختلفی از سایبان مغازه ها را خواهیم دید.

بایستی دقت نمود که سایبان مغازه تاثیر بسیار زیادی در نما و جذب و یا عدم جذب مشتری دارد. با توجه به این تفاوت در ظاهر سایبان مغازه ها، تفاوت در قیمت سایبان برقی مغازه ها نیز وجود دارند.

بسیار دیده ایم که سایبان مغازه به عنوان سایبان تبلیغاتی کاربرد دارد.به جرات می توان گفت سایبان مغازه بهترین سایبان جهت تبلیغات می باشد.

استفاده از سایبان مغازه سبب آسایش هر چه بیشتر کارکنان و مشتریان خواهد شد زیرا از تابش مستقیم خورشید جلوگیری کرده و در عین حال مانع تهویه هوا نخواهد شد. علاوه بر آن سایبان مغازه طول عمر لوازم موجود در ویترین مغازه را افزایش داده و مانع خرابی آنها می شود.

بررسی قیمت سایبان مغازه

اسم دکوراسیون و دیزاین بیشتر اوقات یاد آور ملزومات غیر ضروری و خرج های هنگفت است و امروزه روز با توجه به شرایط اقتصادی و اوضاع کاسبی ها نمی توان توقع زیادی از مغازه دارها داشت.

با در نظر گرفتن این شرایط باید توجه داشت که در ارتباط با سایبان مغازه زیبایی در درجه ی دوم قرار می گیرد و در درجه ی اول چیزی که مهم است جنبه ی حفاظت آن است.

بنابراین مهم است که در انتخاب سایبان فقط به قیمت و ارزان بودن آن توجهی نشود زیرا استفاده از یک جنس نا مرغوب ممکن است صدمات جدی را در پی داشته باشد.

در این مقاله بررسی می کنیم که چطور می توان با در نظر گرفتن حداقل سرمایه حداکثر استفاده را از را داشت.

مجموعه ایران سایه با کادر حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی و تولید انواع سایبان برقی مغازه ای، سایبان برقی دوطرفه، سایبان برقی بازویی، سایبان برقی تبلیغاتی،سایبان برقی تاشو و غیره توانسته است در این سال ها با ارائه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه رضایت مشتریان خود را جلب نماید.برای دریافت قیمت سایبان برقی مغازه با مشاورین ما در این مجموعه در تماس باشید.

قیمت سایبان مغازه | iransaye
قیمت سایبان مغازه | iransaye

عوامل موثر بر قیمت سایبان برقی مغازه

در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه عواملی تاثیر گذار است که در زیر به اختصار اشاره می کنیم :

  • سایز سایبان برقی مغازه : آنچه مسلم است این است که سایز سایبان مغازه در قیمت سایبان برقی مغازه تاثیرگذار خواهد بود.
  • جنس پارچه بکار برده شده در سایبان مغازه : جنس چادر بکار برده شده در سایبان مغازه در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه تاثیرگذار خواهد بود.
  • جنس بدنه سایبان مغازه : جنس فلز به کار برده در سایبان مغازه در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه تاثیر گذار خواهد بود.

قیمت سایبان مغازه به عوامل متعددی بستگی دارد. مهم ترین آن متراژ، نوع ساختمان بندی آن، برقی یا دستی بودن آن و همچنین نوع پارچه ی به کار رفته است. ولی هرکدام ازین عامل ها نباید مانع آن شود که در کیفیت محصول تاثیری بگذارد.

اما باید در نظر گرفت هر هزینه ای هم که انجام شود نسبت به ماندگاری این محصول و کارایی آن قیمت منطقی است و در طولانی مدت سود قابل ملاحظه ای در پی خواهد داشت. به دلیل اینکه متریال به کار رفته و نوع سایبان ها باهم متفاوت است نمی توان توقع داشت تا از نرخ ثابتی برخوردار باشد.

قیمت سایبان مغازه برقی به طور حتم از قیمت سایبان مغازه دستی بیشتر است زیرا موتور و اسکلت بندی کار متفاوت است و شامل ریموت، گیربکس و میله ی گرداننده می شود.

کیفیت پارچه هم از دیگر عواملی است که تاثیر بسزایی در قیمت سایبان مغازه دارد. قیمت چادر سایبان مغازه با توجه به مدل آن تعریف می شود. در بین انواع  قیمت سایبان مغازه، سایبان کالسکه ای کمترین و سایبان برقی بیشترین هزینه را دارد که با توجه با کارایی آن منطقی است.

در کل قیمت سایبان مغازه متحرک با توجه به تکنولوژی که در آن به کار رفته است از قیمت دیگر سایبان ها بیشتر است.

مورد دیگری که می تواند در تعیین قیمت سایبان مغازه نقش مهمی را ایفا کند اسکلت و محل نصب سایبان است که با توجه به موقعیت جغرافیایی جنس آن تعیین می شود و ابعاد و محل نصب آن بستگی به مغازه مد نظر دارد زیرا قابلیت حفاظتی آن بسیار نقش مهمی را ایفا می کند.

تاثیر واردات و صادرات بر قیمت سایبان مغازه

خوشبختانه شرکت های تولید سایبان در این چند ساله توانسته اند انحصار تولید این محصول را در دست بگیرند و وابستگی زیادی به لحاظ فناوری و مواد اولیه مورد نیاز به بازار های جهانی نداشته باشند. همین موضوع باعث می شود تا قیمت این محصول همراه با نوسانات شدید اقتصادی تغییر چندانی نداشته باشد و در کیفیت آن تاثیری نگذارد.

البته هستند مغازه دارانی که به جنس خارجی بیشتر از داخلی اعتماد دارند و ترجیحشان بر آن است که برای موتور برقی و پارچه سایبان مغازه ی خود از جنس کره ای و غیره استفاده کنند. شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند برای تهیه ی نیاز مشتری هیچ مشکلی ندارند و با توجه به بودجه مشتری می توانند با اندکی افزایش قیمت محصول دلخواه مشتری را فراهم آورند.

سایبان مغازه جنسی نیست که نیاز باشد سالی یک بار آن را عوض کرد بنابراین بنا به هزینه ای که در ابتدا انجام می دهید باید محصول مورد نظر شما تمام ویژگی ها و کاربرد های دلخواه شما را داشته باشد تا برای شما حداکثر کارایی و طول عمر را به ارمغان بیاورد.

قیمت سایبان مغازه | iransaye
قیمت سایبان مغازه | iransaye

قیمت گذاری انواع سایبان مغازه

اگر قصد دارید سایبان برقی برای مغازه ی خود خریداری کنید باید در نظر بگیرید که مهندسی و تکنولوژی به کار رفته در این سایبان قیمت این نوع سایبان را افزایش می دهد و هزینه ی بیشتری باید برای انجام این کار کنار بگذارید.

وجود ریموت و موتور و همچنین براکت های برقی و سنسور به کار رفته در آن موجب می شود تا این وسیله کاملا حساس به نظر برسد و برای نصب آن باید حتما از نصب کننده ی ماهر کمک بگیرید زیرا ممکن است برای افراد غیر حرفه ای صدمات جانی را در پی داشته باشد ولی در عوض راحتی که استفاده از این محصول در پی دارد همچنین ضمانت نامه و ملزومات یدکی که همراه این نوع سایبان است باعث می شود تا یک خرید کاملا مطمئن را تجربه کنید و یک سرمایه گذاری بلند مدت در ارتباط با اجناس و دکور مغازه ی خود کرده باشید.

جنس پارچه با توجه به موقعیت جغرافیایی هر منطقه توصیه می شود اما از دیرباز استفاده از پارچه های برزنتی به دلیل آب و هوای گرم و خشک کشورمان متداول بوده است امروزه از پارچه های نانو، ضد آب و حتی سایبان شیشه ای استفاده می شود، امکان چاپ برند و آرم های تبلیغاتی نیز چند سالی است که رایج شده و با توجه به جنس پارچه به کار رفته و طراحی لوگو تعرفه های متفاوتی دارد.

اگر قصد دارید تا فضای زیادی پوشش دهید از سایبان متحرک استفاده کنید زیرا سایبان چتری جدا از زیبایی که دارد منطقه ی کمی را پوشش می دهد و این باعث هدر رفت هزینه در قیمت سایبان مغازه می شود. شاید این تصور وجود داشته باشد که قیمت سایبان مغازه هرچه بالاتر باشد دلیل بر کیفیت آن است ولی این طور نیست.شرکت های تولید کننده در رقابت با بازار های خارجی و داخلی اقدام به کاهش قیمت کرده و در عوض کیفیت محصول خود را ارتقا می دهند تا در کنار جذب مشتری سهم بیشتری از بازار را داشته باشند.

شرکت ایران سایه با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با مشتری در تعیین قیمت سایبان مغازه از طریق سایت و راه های ارتباطی دیگر در تلاش است تا رضایت مشتری را جلب کند و با دادن مشاوره های تخصصی در انتخاب سایبان مغازه اعتماد هرچه تمام تر مشتری های خود را جلب می کند.

سایبان برقی ایران سایه عرضه کننده متنوع ترین سایبان برقی مغازه می باشد. برای اطلاع از قیمت سایبان مغازه با مشاورین و کارشناسان ما در مجموعه ایران سایه در تماس باشید.

بیشتر بخوانیم ? سایبان پنجره

قیمت نصب سایبان برقی مغازه

نصب و اجرا سایبان برقی مغازه از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا این بخش از خدمات ایران سایه توسط افراد باتجربه و متخصص انجام می شود تا کوچکترین مشکل و خطایی در زمان باز و بسته شدن سایبان برقی مغازه به وجود نیاید.

برای دریافت اطلاعات لازم در زمینه قیمت سایبان برقی مغازه می توانید با مراجعه به وبسایت ایران سایه با مشاورین ما در تماس باشید.

همکاران ما در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان برقی بازویی، سایبان فروشگاهی، سایبان دوطرفه، سایبان ۱۸۰ درجه، سایبان کلاسیک، سایبان برقی فول باکس و سایر خدمات مربوط به سایبان از جمله نصب و اجرا انواع سایبان در محل، تعمیر و سرویس سایبان با استفاده از تجهیزات و تعویق قطعات اورجینال می توانند شما را راهنمایی کنند.

قیمت سایبان مغازه | iransaye
قیمت سایبان مغازه | iransaye

فروش سایبان برقی مغازه

فروش سایبان برقی مغازه در ایران سایه توسط افراد مختصص و مجرب در این زمینه انجام می شود.این افراد با بررسی شرایط محیطی و میزان بودجه، نوع درخواست و سلیقه مشتری ،شرایط آب و هوایی منطقه می توانند بهترین و با کیفیت ترین نوع سایبان را به آن ها معرفی کنند.

قیمت سایبان برقی مغازه در مقایسه با سایبان ثابت مغازه کمی بالاتر است دلیل اصلی بالابودن قیمت سایبان نصب موتور الکتریکی بر روی آن می باشد زیرا با نصب موتور الکتریکی زمان باز و بسته شدن سایبان کوتاه و با امنیت و ایمنی بیشتری انجام می شود.برای اطلاع از لیست قیمت سایبان برقی مغازه با همکاران ما در مجموعه ایران سایه در تماس باشید.

مجموعه ایران سایه با برخورداری از افراد متخصص در زمینه خرید و فروش انواع سایبان برقی و سایبان تمام اتوماتیک می تواند شما را راهنمایی کند.جهت برقراری ارتباط با بخش فروش سایبان برقی مغازه ایران سایه با شماره تماس های موجود در وبسایت در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانیم ? سایبان چتری

نکات مهم در انتخاب سایبان مغازه

امروزه سایبان برقی مغازه یکی از کالاهای ضروری برای هر مغازه و فروشگاه محسوب می شود زیرا علاوه بر زیبایی و ایجاد سایه در محیط باعث خنک شدن فضای داخلی مغازه و جلوگیری از فساد مواد غذایی در مغازه های فروش مواد غذایی می شود.

همان طور که می دانید برای انتخاب و خرید سایبان مغازه ابتدا باید به نوع سایبان توجه داشته باشید.سایبان های مغازه را می توان در دو نوع سایبان برقی و سایبان ثابت داشته باشیم.

قیمت سایبان برقی مغازه به دلیل نصب موتور الکتریکی بر روی سایبان کمی بالاتر از سایبان ثابت می باشد.زیرا این موتور سهولت و راحتی را برای باز و بسته کردن سایبان مغازه ایجاد می کند.از سایبان برقی مغازه می توان به عنوان تبلیغات کسب و کار و برند محصول مورد نظر استفاده کرد.

اما به طور کلی عواملی که در تعیین قیمت سایبان مغازه یا فروشگاهی موثر هستند شامل نوع سایبان ( همان برقی یا ثابت بودن سایبان ) ابعاد و اندازه سایبان، مساحت و متراژ فضای مورد نظر که قرار است سایبان بر روی آن نصب گردد، نوع و جنس پارچه به کار رفته در تهیه سایبان مغازه، نوع مواد اولیه که در طراحی و ساخت سازه سایبان استفاده شده است.

در این بخش هر آنچه که گفتیم بخشی از دنیای انواع سایبان است که هر روز در حال گسترش و پیشرفت است.تمامی این خدمات نیاز به دانش و اطلاعات بالا دارد و با زمان مناسب می توان به آن چیزی که نیاز دارید دست پیدا کنید.

نمایندگی فروش سایبان برقی مغازه

مجموعه ایران سایه به منظور دسترسی راحت و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود و از همه مهم تر گسترش فعالیت های خود در سراسر ایران نمایندگی های رسمی خود را در شهرهای بزرگ ایران احداث کرده است.

نمایندگی های مجاز این مجموعه زیر نظر دفتر مرکزی مجموعه ایران سایه تمام محصولات و خدمات مربوط به مجموعه ایران سایه را تمام و کمال انجام می دهد.

چنان چه قصد خرید محصولات ایران سایه را دارید یا می خواهید از خدمات برتر و با کیفیت این مجموعه بهره مند شوید می توانید با مراجعه به یکی از نمایندگی های رسمی ایران سایه تمام خدمات و محصولات را دریافت نمایید.همکاران ما در این مجموعه آماده ارائه کلیه خدمات و محصولات به شما عزیزان می باشند.

قیمت سایبان مغازه | iransaye
قیمت سایبان مغازه | iransaye

مقاله قیمت سایبان برقی مغازه

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید.

استفاده از سایبان مغازه چه مزیتی دارد؟

استفاده از سایبان مغازه سبب آسایش هر چه بیشتر کارکنان و مشتریان خواهد شد زیرا از تابش مستقیم خورشید جلوگیری کرده و در عین حال مانع تهویه هوا نخواهد شد. علاوه بر آن سایبان مغازه طول عمر لوازم موجود در ویترین مغازه را افزایش داده و مانع خرابی آنها می شود.

سه عامل تاثیرگذار در قیمت سایبان برقی مغازه

سایز سایبان برقی مغازه : آنچه مسلم است این است که سایز سایبان مغازه در قیمت سایبان برقی مغازه تاثیرگذار خواهد بود. جنس پارچه بکار برده شده در سایبان مغازه : جنس چادر بکار برده شده در سایبان مغازه در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه تاثیرگذار خواهد بود. جنس بدنه سایبان مغازه : جنس فلز به کار برده در سایبان مغازه در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه تاثیر گذار خواهد بود.

نکته مهم در خرید سایبان مغازه

سایبان مغازه جنسی نیست که نیاز باشد سالی یک بار آن را عوض کرد بنابراین بنا به هزینه ای که در ابتدا انجام می دهید باید محصول مورد نظر شما تمام ویژگی ها و کاربرد های دلخواه شما را داشته باشد تا برای شما حداکثر کارایی و طول عمر را به ارمغان بیاورد.

بهترین مرجع خرید کجاست؟

مجموعه ایران سایه به منظور دسترسی راحت و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود و از همه مهم تر گسترش فعالیت های خود در سراسر ایران نمایندگی های رسمی خود را در شهرهای بزرگ ایران احداث کرده است. نمایندگی های مجاز این مجموعه زیر نظر دفتر مرکزی مجموعه ایران سایه تمام محصولات و خدمات مربوط به مجموعه ایران سایه را تمام و کمال انجام می دهد.