سایبان برقی
۰۲
خرداد

سایبان برقی

سایبان برقی

هنگام خرید سایبان باید بین خرید سایبان جمع شونده دستی یا سایبان برقی یکی را انتخاب کنید و همانطور که از نام آن مشخص است، در گزینه دستی برای باز و بسته کردن سایبان باید یک دسته را بچرخانید و در گزینه سایبان برقی از نیروی موتور الکتریکی برای همین کار استفاده می شود و اگرچه تفاوت بین هر دو سایبان واضح است، اما تصمیم گیری بین سایبان جمع شونده دستی یا سایبان برقی به این سادگی نیست که عوامل زیادی وجود دارد که باید قبل از انتخاب بهترین سایبان برقی برای خانه خود در نظر بگیرید. نصب و راه اندازی این سایبان برقی ساده است و البته استفاده از آن برای خانه هایی که ممکن است مشکل برق داشته باشند مهم است همچنین استفاده از سایبان برقی باعث صرفه جویی در زمان و توان شما می شود و تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که یک دکمه روی کنترل از راه دور را فشار دهید تا بتوانید سایبان برقی خود را کار کنید.

سایبان های برقی جدا از اینکه هزینه بالایی دارند، نیاز به اتصال موتور خود به سیستم برق منزل شما دارند که نیاز به نیروی کار اضافی دارد و تعمیر و نگهداری و قابلیت اطمینان این سایبان برقی شانس بیشتری برای مشکلات کمتر نگهداری دارند و کل راه اندازی سایبان برقی ساده است و بنابراین احتمال خرابی کمتری وجود دارد. همچنین، میله های نگهدارنده عمودی موجود در سایبان جمع شونده ، پشتیبانی اضافی برای سایبان جمع شونده فراهم می کند.  سایبان برقی به وسیله موتور الکتریکی کار می کنند و بنابراین، آنها ممکن است احتمال بیشتری برای تجربه مشکلاتی مانند خراب شدن قطعات یا سوختگی باتری داشته باشند. با این حال، سایبان برقی با کیفیت بالا از موتورهای الکتریکی قابل اعتماد ساخته شده اند که احتمال خرابی را به شدت کاهش می دهد. با وجود عدم وجود تکیه گاه عمودی در سایبان برقی ، آنها دارای بازوهای تلسکوپی هستند که ظاهر تمیزتر و پیچیده تری را به خانه شما ارائه می دهند.

سایبان برقی انتخاب مناسبی برای راحت تر کردن فضای ایوان و گسترش فضای زندگی در فضای باز هستند که برای استفاده حداکثری از سایبان های خود، سایبان های قابل برنامه ریزی و جمع شونده موتوری برقی را انتخاب کنید زیرا استفاده از سایبان برقی آسان است و می تواند خانه شما را عالی جلوه دهد و احساس راحتی بیشتری داشته باشد. این سایبان برقی به گونه ای کار می کند که در واقع از یک لوله بیرون می‌آید که معمولاً در مقابل محل مورد نظر شما نصب می‌شود و برای محصولات موتور دار، یک موتور الکتریکی ۱۲۰ ولتی در داخل لوله، موقعیت سایبان را با کلید دیواری یا کنترل از راه دور کنترل می کند که سنسورهای نصب شده در نزدیکی سایبان برقی را می توان طوری برنامه ریزی کرد که آفتاب یا باد بیش از حد را تشخیص دهد تا به طور خودکار سایبان باز یا جمع شود.

 مزایای سایبان برقی

راحتی مزیت اصلی سایبان برقی است و آن ها امکان نشستن بیرون را بدون قرار گرفتن مستقیم در معرض آفتاب داغ فراهم می کنند و اما داشتن سایبان برقی برای ایوان و حیاط مزایای دیگری نیز دارد که در اصل ساخته شده از آلومینیوم سنگین و پارچه های مقاوم در برابر محو شدن است. سایبان برقی از افراد و اشیا در برابر اشعه های مضر UV محافظت می کند و فضای زندگی شما را در فضای باز گسترش می دهد که در نتیجه به کنترل آب و هوای داخل خانه کمک می کند و از محو شدن رنگ مبلمان و پوشش پنجره های شما جلوگیری می کند. سهولت کار با کنترل های سایبان برقی، نهایت راحتی را به شما می دهد که اگر یک روز مه آلود آفتابی شد یا یک روز آفتابی ناگهان ابری شد، می توانید تنها با فشار دادن یک دکمه، با سایبان برقی تغییر دما را جبران کنید و اگر بیرون هستید، می‌توانید با سایبان برقی باز کمی زیر نور خورشید بخوابید و سریع آن را ببندید تا از آفتاب زیاد جلوگیری کنید.

سنسور های حفاظت سایبان برقی

سایبان برقی را می توان با سنسورهایی تعبیه کرد که شرایط آب و هوایی و موقعیت خورشید را در حال تغییر تشخیص می دهند و حتی اگر در خانه هستید و به چیزهای دیگر رسیدگی می کنید یا به طور کلی از خانه دور هستید، حسگرها به سایبان سیگنال می دهند که وقتی وزش باد از سرعت معینی فراتر رفت یا زمانی که خورشید به موقعیت خاصی رسید، به طور خودکار جمع شود. در صورت برخاستن ناگهانی باد و طوفان ، سایبان به سرعت جمع می‌شود و با نزدیک شدن به انتهای آن، سرعت آن کاهش می‌یابد و این مهم است زیرا بادهای شدید می توانند به سرعت یک سایبان برقی را بپیچانند و در این فرآیند به سایبان و خانه شما آسیب بزنند و فلز و پارچه ای که سایه بان را تشکیل می دهند محافظت می شوند و پس از پایان طوفان، ایوان یا حیاط شما را می پوشانند. برنامه ریزی سنسورها سایبان برقی برای تشخیص موقعیت خورشید به محافظت از مبلمان حیاط و خنک نگه داشتن داخل خانه شما کمک می کند و این سایبان برقی به ویژه در صورتی فایده دارد که ایوان شما در تمام یا بیشتر روز در معرض آفتاب کامل قرار گیرد. همه چیز از اشعه ماوراء بنفش گرفته تا باران ملایم را می توان به راحتی با سایبان برقی ما اداره کرد زیرا این سایبان برقی در جلوی فروشگاه ها و مغازه ها نیز کاربرد زیادی دارد و با داشتن پارچه اکریلیک در برابر محو شدن مقاوم است و به شما امکان می دهد برای لذت بردن بیشتر از آب و هوا استفاده کنید.

کاربرد سایبان برقی

سایبان برقی بهترین انتخاب برای دور ماندن از نور خورشید و در عین حال لذت بردن از هوای خوب در فضای باز است و همچنین آنها هم محافظت و هم نماهای بدون مانع را ارائه می دهند اما مهم تر از همه، استفاده و نگهداری از آنها بسیار ساده است که سایبان برقی نسبت به نمونه های دستی کاربرد بیشتری دارند و محبوب تر هستند زیرا کاربر باید یک میل را در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخاند تا سایبان را پر کند و باز کند. از طرف دیگر سایبان برقی نیازی به استفاده از مکانیزم لنگ زدن ندارند و این سایبان برقی دارای بازوهای تلسکوپی هستند که یا سایبان برقی را بیرون می راند یا سایبان را به آرامی و کارآمد به داخل می کشند و تنها کاری که باید انجام دهید تا سایبان برقی خود را فشار دهید، فشار دادن یک دکمه است. این دکمه موتور را تحریک می‌کند تا بی‌ صدا بچرخد زیرا سایبان برقی شما را جمع می‌کند یا بلند می‌کند و یکی از بزرگترین مزایا این است که روند جمع کردن یا گسترش سایبان برقی شما محتاطانه است که به شما اطمینان خواهیم داد که مهمانان شما حتی متوجه نخواهند شد که شما دکمه‌ای را فشار می ‌دهید که به گفتگو ادامه خواهید داد. ما در شرکت خود بهترین سایبان برقی موجود در بازار را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم که همگی یک انتخاب برای استفاده آسان و راحت ارائه می دهند و اگر به دنبال لذت بردن از غروب های زیبای فصل پاییز هستید آن را مطابق با سلیقه خود سفارش دهید.

زیرا در حقیقت، کاربرد اصلی سایبان برقی مربوط به دستگاه هایی است که برای ایجاد سقف مناسب جلوی درب ها، دیوارها، کف، سقف و غیره استفاده می شود که در ساختمان سایبان برقی یک لوله یا میله استفاده می شود که در ارتباط با وسایل برقی برای پوشاندن سوراخ در دیوار یا سقفی که سیم کشی از آن عبور می کند و برای ارائه یک پوشش مناسب برای وسایل استفاده می شود. هدف ساخت سایبان برقی که دستگاهی از این نوع را برای سپری در برابر آفتاب و باران و باد می باشد کو برای محکم نگه داشتن آن در مقابل دیوار از طریق درگیری اصطکاکی با یک اهرم میله ارائه می کند.

این سایبان برقی دارای سوراخی هستند که لوله دیگر از طریق آن امتداد می‌یابد که به سمت سایبان یا سایر قسمت های دیگر چرخانده شود. یکی از قسمت‌های اخیر دارای سطوح بادامک و دیگری دارای یک بخش ارتجاعی است که بین سطوح بادامک و لوله دیگری قرار دارد که به موجب آن حرکت چرخشی گیره باعث می‌شود که بخش ارتجاعی مزبور به طور محکم بین سطوح بادامک بسته شود و درگیر کردن لوله با درگیری اصطکاکی کافی برای نگه داشتن سایبان برقی در موقعیت مناسب خود می باشد.

تامین و نصب سایبان برقی

سایبان برقی از نظر ظاهری مرتب و از نظر ساخت و نصب بسیار آسان است و نتیجه مطلوب را از نگه داشتن سایبان یا سایر وسایل در جای خود بدون استفاده از پیچ های تنظیم یا رزوه پیچ به دست می آورد، که هر دو کم و بیش ناخوشایند هستند و باعث کاهش کیفیت می شوند. ما با سایبان برقی تخصص و توجه خود را به جزئیات به هر شغل بزرگ یا کوچک جلب می کنیم و سایبان‌های برقی سفارشی با انواع مختلف را طراحی، ساخت، نصب و سرویس می‌کنیم.

سایبان برقی برای کنترل آفتاب، محافظت در برابر آب و هوا، پناهگاه موقت یا دائمی مناسب می باشد و شرکت ما به عنوان تولید کننده و تامین کننده قطعات سایبان برقی آماده خدمات رسانی به شما می باشد. ما از نزدیک با شما همکاری خواهیم کرد تا نیازهای شما را در ایجاد راه حل عالی برای مشکل شما شناسایی و اولویت بندی کنیم. برای خانه شما شرکت ما  مجموعه کاملی از سایبان برقی جمع شونده و محصولات کنترل آفتاب را ارائه می کند و شما می توانید با فشار دادن یک دکمه، سایبان های جمع شونده با موتور الکتریکی ما می توانند از سایه، محافظت در برابر آب و هوا یا حتی محافظت در برابر حشرات برخوردار شوند. شرکت ما با محصولات سفارشی خود می تواند  فضای زندگی شما را بهبود ببخشد و پیشنهاد می کنیم برای مشاوره با کارشناسان با ما تماس بگیرید.