سایبان متحرک
15
آگوست

سایبان متحرک

سایبان متحرک

سایبان متحرک برقی به مشتریان این امکان را می دهد که در روزهای آفتابی با داشتن سایه ای مطلوب از فضاهای بیرونی استفاده کنند. به دلیل کاربرد زیاد سایبان متحرک که قابل استفاده در هر فضایی مانند مغازه ها ، تراس ها ، استخرها ، رستوران ها وغیره می باشد این روزها استفاده از سایبان برقی سایبان متحرک رواج بسیار ی پیدا کرده است و مشتریان می توانند در فضای باز بدون نگرانی از آسیب نور خورشید بهترین لحظات را زیر سایه سایبان متحرک سپری کنند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی سایبان متحرک امکانات رفاهی بیشتری به مشتریان داده می شود. شاید تا کنون نسبت به باز کردن و جمع کردن سایبان دستی خود با سختی و مشکلات زیادی روبه رو شده اید. با ایجاد سایبان متحرک در هر ساعت از از روز نسبت به باز و بسته کردن سایبان متحرک می توانید اقدام نمایید.

جهت مشاره و تعیین قیمت سایبان متحرک برقی با ما تماس بگیرید.

سایبان متحرک ایران سایه با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی سایبان متحرک، تولید سایبان متحرک و نصب سایبان متحرک برقی در انواع مختلف چادر مغازه ،سایبان متحرک آلاچیق ، سایبان متحرک و چادر کالسکه ای ، سایبان متحرک و چادرهای ایستاده ،خیمه و چادر های مسافرتی و . .. عنوان مبدع بسیاری از انواع سایبان متحرک و چادر را یدک می کشد . طراحی انواع سایبان متحرک و چادر ها در مجموعه سایبان متحرک ایران سایه هم اکنون فعالیت متمرکز در ۲ کارگاه طراحی سایبان متحرک و تولید سایبان متحرک و تیم های نصب کننده مربوطه می باشد و افتخار می کنیم که با طراحی سایبان متحرک، تولید و نصب سایبان متحرک در زمره پر سابقه ترین ها در صنعت سایبان متحرک محسوب می شویم.