سایبان متحرک
۰۲
خرداد

سایبان متحرک

سایبان متحرک

سایبان متحرک با سقف قابل تنظیم و جمع شدن است و این ساختار امکان نصب صفحات  و دیوارهای شیشه ای را می دهد. پنل های تاشو سایبان متحرک فقط با یک حرکت می چرخند و جمع می شوند و اجازه می دهند نور وارد شود که پوشش را تشکیل می دهند توسط یک سیستم موتوری حرکت می کنند و می توانند از حالت بسته افقی بچرخند که در صورت بارندگی آب بندی عالی را تضمین می کند.

سایبان متحرک با توجه به زاویه ای که از ۰ تا ۸۵ درجه متغیر است و قرار گرفتن سایبان متحرک در معرض نور خورشید سمت خارجی باعث ایجاد گرما می شود که باعث ایجاد حرکت از پایین به بالا از طریق تیغه ها می شود. نسیم دلپذیر و با طراوت محیطی راحت را بدون هیچ گونه مداخله مکانیکی فراهم می کند. حتی اگر باران ببارد حداکثر محافظت وجود دارد زیرا پنل های آن به گونه ای طراحی شده اند که ضد آب بوده و جریان آب را فقط از طریق ناودان های مناسب که در ستون های سازه ادغام شده اند امکان پذیر می سازند.

سایبان متحرک سیستمی به طور طبیعی زیبا، کارآمد و قابل اعتماد که توسعه داده است و از آن برای محتوای فناوری نوآورانه استفاده می شود. ساختار سایبان متحرک با پارچه تاشو جمع شونده و پارچه ثابت به سیستمی از پروفیل‌های میله‌ای متقاطع، اهرم دستی‌ها و راهنما ها، سیستم امکان لغزش افقی را فراهم می‌کند و مقاومت در برابر باد با پوشش همه کاره که اجازه می‌دهد در فضای باز با تمام راحتی زندگی کنید. همچنین سایبان متحرک در تمام طول سال می تواند از شما در برابر اشعه خورشید، باد و رطوبت محافظت کند.

سایبان متحرک که در برابر آب و هوا با گزینه های متنوع آلاچیق ها در فضای باز و آلاچیق تراس زیبا با سیستم سقف مدولار و گزینه های توسعه مناسب فضای مورد نظر شما را محافظت می کند و از بهار تا پاییز، آلاچیق جدید زندگی در فضای باز فضای زندگی شما ایجاد خواهد کرد تا بتوانید در هوای تازه استراحت کنید و از راحتی محافظت مطمئن در برابر آفتاب و آب و هوا لذت ببرید و تداخل نور و سایه را تجربه کنید. شرکت ما به عنوان یک تامین کننده قطعات و تولید کننده سایبان متحرک از طریق سبک و فناوری ادغام شده با ظرافت آن را تحت تأثیر قرار می دهد و با این قطعات مقاوم در دسترس هستند. سایبان متحرک شرکت ما می تواند با نیازهای فردی شما مطابقت داشته باشد و به ویژگی های متفاوتی تجهیز شود.