سایبان مغازه
۰۵
دی

سایبان مغازه

سایبان مغازه

با سایبان مغازه با کیفیت ما به خنکای فروشگاه خود اضافه کنید که ما طیف گسترده ای از طرح ها و سبک ها را برای انتخاب داریم و برای سیستم های سایبان مغازه چندین گزینه ارائه می دهد که در آنجا طیف سایبان مغازه یک انتخاب محبوب است و این سایبان مغازه ها دارای خطوط متمایز، عمر طولانی، سبک وزن و سیستم زهکشی داخلی هستند. طرح سایبان مغازه مورد نظر شما می تواند استاندارد یا سفارشی باشد و برخی از ویژگی های کلیدی سایبان مغازه شامل، طراحی زیبا، ساخت و ساز دقیق، دوام و ماندگاری برتر است و سیستم داخلی سایبان مغازه می تواند به زهکشی ساختمان متصل شود که با طراحی سبک وزن با انواع گزینه های نصب ارائه می شود. این سایبان مغازه فرصتی برای آوردن نور کنترل شده روز به فروشگاه است و ویژگی های قابل تنظیم و پرداخت های استاندارد یا برتر سایبان مغازه با کنترل پیشرفته خورشید و صرفه جویی در انرژی کاربرد فراوانی دارد.

سایبان مغازه یکی از موثرترین راه ها برای جلوگیری از ورود نور خورشید به مغازه شما هستند و سایبان مغازه نه تنها از آسیب اشعه خورشید به کفپوش، آثار هنری و مبلمان شما جلوگیری می کند، بلکه به کاهش هزینه تهویه مطبوع شما نیز کمک می کنند. در واقع محصولات سایبان مغازه  ما مجموعه کاملی از سایبان های ثابت را ارائه می دهد که انتخابی موثر و با سلیقه برای تحسین فروشگاه شما را فراهم می کند. همچنین با سایبان مغازه ما در مجموعه ای از انواع کالسکه ای و سایبان های پنجره را  که با فریم های آلومینیومی با کیفیت بالا، مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی ساخته شده اند، سایبان مغازه انتخابی جذاب برای سایه و سر پناه مشتریان هستند و در برابر باران شدید، طوفان های سخت و برف مقاومت می کنند و شما قادر هستید انتخاب کنید که سایبان خود با مواد با دوام مانند پارچه وینیل و پلی اکریلیک پوشانده شود.

انواع پارچه سایبان مغازه

سایبان مغازه ما در سبک های متنوعی، مدرن و کلاسیک عرضه می شود و با انواع سبک‌ های گرد یا مستقیم موجود، می ‌توان آن را به‌ صورت سفارشی متناسب با کاربرد خانه یا کسب ‌و کار شما طراحی کرد که هر یک از سایبان مغازه ما توسط یک نصاب حرفه ای سایبان نصب می شود که با انواع سطوح خارجی مانند آجر، چوب، گچ کاری و سنگ آشنایی داشته باشد. البته شما می توانید سایبان مغازه خود را از میان صدها رنگ و طرح انتخاب کنید و پارچه، بخشی جدایی ناپذیر از سایبان مغازه شما، باید بتواند در برابر قرار گرفتن مداوم در معرض نور خورشید و تغییرات آب و هوایی  مقاومت کند و  ما تنها از پارچه هایی استفاده می کنیم که در سراسر صنعت شناخته شده باشند. مثلا پارچه اکریلیک، یک گزینه پارچه با کیفیت که رنگ را به خوبی حفظ می کند و یا پارچه های رنگ شده با محلول، رنگ و الیاف که از طریق یک فرآیند منحصر به فرد ایجاد شده است که رنگدانه را در طول تولید الیاف سایبان مغازه اضافه می کند، به یک محصول کامل تبدیل می شود تا رنگ را تا زمانی که پارچه ماندگاری دارد، باقی بماند.

چه کافی شاپ، رستوران، لباس فروشی، فروشگاه عمومی یا مغازه مبل فروشی داشته باشید، از سیستم سایبان مغازه سفارشی ما استفاده بسیار خوبی خواهید داشت و آن ها با ظاهر خوبی که دارند و سایه و محافظت از عناصر را ارائه می دهند که همچنین هیچ کمبودی در ایده های طراحی وجود ندارد و تیم تولید سایبان مغازه ما این امکان را دارد که سیستم های سایبان مغازه را طراحی کند که مکمل سازه ها و معماری موجود شما باشد. اگر سیستم سایبان مغازه را می‌خواهید که ظاهر و عملکردی داشته باشد، نیازی به نگاه کردن به سایبان های دیگر ندارید. در واقع سایبان مغازه ما با یک قاب آلومینیومی ساخته شده اند که با پلی اکریلیک یا وینیل بادوام پوشانده شده است و هویت منحصر به فرد نام تجاری خود را با گزینه گرافیک و حروف تمام رنگی بیان می کند که همه اینها با نصب حرفه ای سایبان مغازه با کیفیت بالا که توسط ضمانت ما پشتیبانی می شود به پایان رسید.

فضای مناسب سایبان مغازه

سایبان مغازه فقط برای ورودی جلوی شما نیستند بلکه می توانند در فضای ایوان شما نیز استفاده شوند و در کافه ها و بعد از ظهر ها در فضای باز تقاضای زیادی دارد زیرا سایبان مغازه می توانند اطمینان حاصل کند که رستوران یا بار شما در هوای نامساعد یا روزهای گرم آفتابی راحت می ماند و اگر فضای شما در جلوی مغازه شما در نزدیکی پیاده رو است، سایبان مغازه را می توان طوری طراحی کرد که با سایبان های ورودی شما برای یکپارچگی یکپارچه مطابقت داشته باشد. اگر به دنبال سیستم سایبان مغازه هستید، سایبان های ما این امکان را دارند که به شما کمک کنند تا با طراحی، ساخت و نصب سیستم های سایبان مغازه سفارشی که نوآورانه، سبک وزن و زیبا هستند. شما می توانید با یک سیستم سایبان مغازه را به چهره فروشگاه خود اضافه کنید. یک سیستم سایبان مغازه با تاثیر معماری راهی عالی برای استقبال از بازدیدکنندگان از فروشگاه شما است و علاوه بر این، کنترل سایه، نور کنترل شده و همچنین صرفه جویی در انرژی را فراهم می کنند که وقتی صحبت از سایبان مغازه به میان می آید، ظاهر و عملکرد را در این سیستم ارائه می کند.

در حقیقت زمانی که شما یک کسب و کار راه اندازی می کنید و یک مرکز فروشگاهی راه اندازی می کنید، باید مطمئن شوید که پیشرفت های خاصی در ساختمان وجود دارد تا شانس خود را برای کسب درآمد بیشتر افزایش دهید. یکی از این ایده های عالی انتخاب سایبان مغازه است که مانند سرپناهی هستند که از شما در برابر نور خورشید و باران محافظت می کنند و ما در سایبان مغازه می توانیم انتخاب مناسبی برای شما باشیم زیرا یک شرکت با تجربه و قابل اعتماد هستیم که سایبان ها و انواع سایبان مغازه با کیفیت را برای کسب و کار شما و آسایش مشتریان شما ارائه می دهیم. ما به شما کمک می کنیم تا انواع سایبان مغازه با کیفیت را بسازید و طراحی کنید که ارزش بیشتری به کسب و کار شما می بخشد و با سایبان مغازه با کیفیت و رویکرد مشتری مداری، ما به انتخابی قابل اعتماد برای بسیاری از مشتریان تبدیل شده ایم که همچنین می‌ توانیم با کادری مجرب و آگاه به شما در نصب این سایبان مغازه کمک کنی و مطمئن باشید می توانید به ما اطمینان کنید.

بخش های سایبان مغازه

سایبان مغازه از یک پارچه مقاوم در برابر سایش تولید می شود که ساخته شده از پارچه آکسفورد ضد آب با روکش نقره ای که حرارت را کاهش می دهد، این پارچه مقاوم در برابر آب و اشعه ماوراء بنفش بدون آسیب رساندن به سبک ساده است و دارای ضد آفتاب است. همچنین سایبان مغازه دارای فضای بسیار بزرگ است و طراحی ساق سایبان مغازه فضا را گسترش می دهد که افراد زیر سایبان می توانند از فضای بیشتری نسبت به چادر های کمپینگ استفاده کنند. سایبان مغازه تولید ما دارای ویژگی راه اندازی آسان نیز هستند، به این معنی که حمل و نقل و ذخیره آن آسان است که این سایبان مغازه مناسبی برای فروشگاه های بازار است. حمل آسان سایبان مغازه باعث می شود که این سایبان در فضای باز ایده آل باشد و با داشتن وزن سبک ، به راحتی جمع می شود و شرکت تولیدی سایبان مغازه ما با ارائه خدمات به مشتری متعهد به ارائه خدمات بهتر و جامع تر به مشتریان است.

کاربردهای سایبان مغازه

سایبان مغازه یک کالای نوین است که مطابق با نیاز و سلیقه مشتریان، انواع مختلفی دارد. می توان سایه بان مغازه را در اندازه های مختلفی تولید کرد. از سایه بان مغازه، برای محافظت محصولات مغازه، گاهی برای برند سازی، گاهی برای زیبایی و … استفاده می شود.  به طوز کلی سایبان مغازه به دو دسته سایبان مغازه برقی و سایبان مغازه دستی تقسیم می شود. سایبان مغازه دستی که نوع سنتی و قدیمی تر می باشد. در این نوع سایبان برای باز و بسته کردن آن، از یک اهرم فلزی استفاده می شود. برای باز و بسته کردن سایبان مغازه دستی به  وقت و انرژی بیشتری نیاز است. بعد از گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، نسل جدیدی از سایبان ها وارد بازار شد. سایبان برقی نوع جدید سایبان مغازه است که جایگزین سایبان مغازه دستی شده و باز بسته شدن آن به صورت برقی است. این نوع سایبان ها را می توان در نقاط دیگر استفاده کرد. باز و بسته شدن این سایبان آسانتر بوده و زیبایی بیشتری دارد. همچنین برای باز و بسته کردن آن زمان و انرژی کمتری نیاز است. سایبان مغازه در مدل های مختلفی تولید می شود. سایبان های برقی، سایبان بازویی، سایبان کالسکه ای از انواع پر کاربرد این محصول هستند.

کاربردهای سایبان مغازه

در فصل های گرم سال که شدت تابش نور خورشید بیشتر بوده و هوا گرم تر است ممکن است که محصولات برخی مغازه ها مانند سوپر مارکت ها و بستنی فروشی ها و … در اثر تابش نور خورشید خراب شوند و یا ورود نور خورشید به داخل مغازه، باعث گرم تر شدن محیط شده و مشتریان را اذیت کند. به همین دلیل استفاده از سایبان مغازه به خصوص در فصول گرم سال، ضروری می باشد. همچنین در فصول سرد سال، سایبان مغازه می تواند از بارش باران و برف در جلوی درب ورودی مغازه جلوگیری کند. یکی دیگر از کاربردهای استفاده از سایبان مغازه، تبلیغات و برند سازی می باشد. سایبان مغاز محل مناسبی برای تبلیغات می باشد. با چاپ آرم و لوگوی محصول خود می توانید باعث بیشتر دیده شدن آن و جذب مشتری شوید.

نمی توان قیمت دقیقی برای سایبان مغازه ارایه کرد زیرا قیمت سایبان به عوامل مختلفی بستگی دارد. ابعاد سایبان، جنس سایبان، نوع سایبان، جنس اسکلت سایبان و جنس پارچه سایبان از عواملی هستند که بر قیمت سایبان مغازه تاثیر مستقیمی دارند. برای اطلاع از قیمت دقیق سایبان مغازه می توانید با کارشناسان متخصص مجموعه ماتماس حاصل نمایید.