سقف برقی
۳۱
مرداد

سقف برقی

سقف برقی

سقف برقی انتخابی مناسب و مطلوب برای مکان هایی است که آب و هوای مطبوعی دارند و برای مکان های مانند رستوران ها، فروشگاه ها، مجتمع های تفریحی و اقامتی، کافه ها، مغازه هایی که تعامل بالایی با مشتری ها دارند مانند فست فودها، حیاط خانه ها، ویلاها، روف گاردن ها، پشت بام ها و موارد متعدد دیگر.

سقف برقی در واقع سقفی است که امکان باز شدن و بسته شدن دارد و این عمل از طریق یک ریموت کنترل انجام می گیرد. سقف برقی امکانی را برای افراد فراهم می سازد ‌که از هوای آزاد لذت ببرند.

در عین حال سقف برقی مانع عوامل فرساینده محیطی می گردد و افراد را از تابش مستقیم نور خورشید در امان می دارد یا از بارش ها و بارندگی ها. در عین حال افراد می توانند از روشنایی روز و یا آب و هوای بارانی و ابری لذت ببرند بدون آنکه از آن آسیب ببینند. سقف برقی موجب افزایش ارزش مکان می شود و به آن جذابیت های بصری فراوانی می افزاید.

ویژگی های سقف برقی

سقف برقی با توجه به متحرک بودن آن سازه ای سبک و در عین حال بسیار محکم است که اتصالات و یراق آلات آن از متریال های ضد زنگ و سبکی از جنس آلومینیوم تولید می گردد. آلومینیوم که در یراق آلات و فریم های سقف برقی مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر اینکه خاصیت ضد زنگ و ضد خوردگی دارد؛ ظاهری زیبا، درخشان و براق دارد.

سقف برقی محدودیتی در اجرا نداشته و در هر مساحت و اندازه ای قابل اجرا می باشد. به طور مثال برای برگذاری مراسم در فضای باز و همایش ها یا میهمانی ها بسیار مناسب است و یا برای سرپوشیده کردن استخرهای روباز، در هر میزان بزرگی می توان از سقف برفی استفاده نمود و محدودیتی در پیاده سازی آن وجود ندارد.

نکته ای که در انتخاب نوع سقف برقی و متریال به کار رفته در آن اهمیت دارد، وضعیت جوی و محیطی است. اگر آب و هوا آن منطقه به شدت بارانی است، باید از متریالی ضد آب باید استفاده گردد. یا اگر سقف برقی در منطقه ای خشک و آفتابی به کار برده می شود، باید از متریالی استفاده نمود که نور خورشید موجب فرسودگی، پوسیدگی و رنگ پریدگی آن نشود.

امکانات سقف برقی

به طور معمول سقف برقی را با استفاده از پارچه های محکم می سازند که دارای خاصیت ضد پوسیدگی می باشند و آتش نمی گیرند و نسوز هستند. این پارچه ها دارای درصد بالایی الیاف مقاوم مصنوعی هستند. از دیگر امکاناتی که سقف برقی ساخته شده با پارچه دارد، قابلیت چاپ پذیری آن می باشد که می توان بر روی آن طرح و نقش های مختلف را چاپ نمود‌. این ویژگی امکان می دهد که بتوان تبلیغاتی همیشگی و سودمند را بر روی آن چاپ نمود.

سقف برقی آلودگی را به خود جذب نمی کند و به سادگی تمییز می شود. سقف برقی رنگ و وضوح طرح و نقش چاپ شده را بر اثر بارندگی یا نور خورشید از دست نمی دهد. هم پارچه بکار رفته و هم قاب فلزی و سایر اتصالات در این محصول، استحکام بالایی دارند. پارچه مصرف شده در سقف برقی مقاومت کششی بالایی دارد و به سادگی دچار پارگی نمی شود.

امکان دیگری که بر روی بسیاری از انواع سقف برقی وجود دارد، قابلیت زاویه دادن یه سقف برقی می باشد. یعنی می توان زاویه آن را از حالت افقی به حالت زاویه دار تغییر داد.

سقف برقی ساختاری محکم و بسیار سبک و زیبا دارد که می توان آن را متناسب با فضا و دکوراسیون یا معماری مجموعه در رنگ ها و فرم های گوناگون به کار برد. به طور مثال می توان لوگو یا نماد برند و مجموعه را در سقف برقی به کار رفته در یک رستوران، همایش، کافه و … به کار برد و علاوه بر آسایش و رفاه ایجاد شده، تبلیغات گسترده و دائمی داشت.

قیمت سقف برقی

قیمت سقف برقی به موارد فراوانی بستگی دارد. یکی از این موارد مواد اولیه و متریال به کار رفته در سقف برقی و کیفیت آن ها است. اینکه این متریال تولیدات داخلی باشند و یا از محصولات خارجی باشند در قیمت سقف برقی اثرگذار است. نکته دیگر ابعاد و بزرگی سقف برقی می باشد. اینکه سقف برقی در یک یا چند مکان نصب خواهد شد، در قیمت آن تعیین کننده است.

علاوه بر موارد ذکر شده، میزان آلومینیوم به کار رفته در پرده برقی و یراق آلات نیز در قیمت آن اثر دارد. نوسانات اقتصادی و افت و خیز قیمت ارز نیز بر قیمت سقف برقی نقش دارد. این مجموعه در تولید انواع سقف برقی از با کیفیت ترین متریال و مواد ممکن استفاده می نماید و سقف برقی را در طرح ها و نقش های متنوع و زیبا به متقاضیان ارائه می نماید. به علاوه این محصولات را با بهترین قیمت ممکن به برندها، مجموعه ها و افراد ارائه می نماید.