سقف متحرک
۰۲
خرداد

سقف متحرک

سقف متحرک

سقف متحرک یکی از ابزار هایی است که با داشتن ویژگی جمع شدگی می تواند در شرایط آب و هوایی متفاوت و بودن یا نبودن آفتاب به شکل انعطاف پذیری عمل کند.  با این تفاسیر بیشتر استفاده از سقف متحرک می تواند در استخرهای رو باز و گلخانه ها و بعضی زمان های بازی و غیره می باشد و از این جهت می توان با متریال و ساختار های مختلف سقف متحرک را سفارش داد.

سقف متحرک می تواند کمک زیادی در جهت زیبایی و حفظ محیط از شرایط دارای تغییرات آب و هوایی کند و متخصصان سقف متحرک برای تعمیر و یا تعویض آن‌ها در صورت لزوم وجود دارد. اما صاحبان خانه‌های سقف متحرک، به‌ویژه مدل‌های قدیمی‌تر، چالش متفاوتی دارند، زیرا این سقف‌ها از ساختار بسیار متفاوتی استفاده می‌کنند که نیاز به مصالح مختلف و تکنیک‌های متفاوتی برای تعمیر و تعویض دارد.

سقف متحرک را می‌توان بر روی یک ساختار جدید یا یک سازه جدید نصب کرد و همچنین می شود آن را بر روی دیوارها با فونداسیون محکم نیز نصب کرد. در کنار آن یکی از ویژگی های مهم سیستم سقف متحرک در محافظت از آب و هوا سبک و قابل حمل است. این سیستم به شما امکان می دهد کل سقف محافظ را در حالت باز یا بسته تغییر دهید و می توان آن را به راحتی به قسمت های مختلفی تقسیم کرد تا از طریق ورودی آن دسترسی داشته باشید. این سیستم سقف متحرک صرفه جویی قابل توجهی در زمان ساخت و صرفه جویی در نیروی کار ارائه می دهد و برای طیف گسترده ای از کاربردها مناسب است.

سیستم سقف متحرک مزایای منحصر به فردی را ارائه می دهد و محور اصلی مفهوم سقف متحرک، چرخ دستی غلتکی است و سیستم سقف را بر روی بخش های نایلونی ساخته شده نصب می کند که بر روی ریل های راهنمای فولادی افقی نصب شده بر روی سیستم داربست پشتیبانی قرار می گیرند. سقف متحرک به آرامی در امتداد ریل ها حرکت می کند و حرکات جانبی سقف را امکان پذیر می کند در حالی که سقف را تا زمانی که در موقعیت ثابت مورد نظر ثابت نگه دارد روی ریل ها محبوس می کند.

ویژگی دیگر نصب با امنیت است که در سقف متحرک میزان خطر را در ساختمان و تغییرات آب و هوایی بسیار کم خواهد کرد. نا گفته نماند که داشتن قابلیت برای واکنش سریع در هنگام باد و باران برای استفاده از سقف متحرک یکی دیگر از ویژگی های آن است و برای پروژه هایی که نیاز به باز و بسته کردن سریع سقف دارند، سیستم متحرک را می توان استفاده کرد.  برای سفارش و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.