سایبان استخر
۲۴
دی

هر آنچه  که باید در مورد سایبان استخر بدانید

سایبان استخر

سایبان استخر ( Pool Canopies) امکان استفاده از فضای لذت بخش استخر روباز را در زمان اوج تابش خورشید فراهم می کند .دلایل زیادی برای استفاده از سایبان برای استخر وجود دارد که مهم ترین آن محافظت و مراقبت از نور مستقیم خورشید است.

سایبان های استخری پوشش مناسبی را برای راحتی و آرامش افراد در کنار زیبایی به محیط می دهد . سایبان های استخری همه برای ایجاد فضای آرام ، امن ، لذت بخش و زیبا طراحی و ساخته شده اند.ما در این مقاله می خواهیم به مزایا و کاربردهای سایبان استخر بپردازیم با ما همراه باشید.

مشخصات سایبان استخری

به طور کلی سایبان استخری دو نوع سایبان ثابت و سایبان متحرک می باشد که برای پوشش فضای باز استخرهای روباز مورد استفاده قرار می گیرد.هر یک از انواع سایبان متحرک استخر ثابت و متحرک دارای مدل و طرح گوناگون هستند که در ادامه به طور مختصر در مورد هر یک از آن ها توضیح خواهیم داد.

سایبان استخر خانگی

در بسیاری از خانه های ویلایی افراد برای زیبایی و استفاده از حیاط ویلا اقدام به درست کردن استخر می کنند، اما به خاطر قابل دید بودن استخر استفاده از آن محدود است.شرکت های سازنده انواع سایبان با استفاده از متریال مختلف سازه های مناسب و مستحکم برای پوشش استخر درست می کنند.

از مزایای سایبان استخر خانگی این است که می توان در هر زمان از استخر خانگی استفاده کرد و فضای لذت بخش و آرامی را برای خود داشته باشیم.سایبان های استخری دارای انواع مختلف از جمله سایبان ثابت ، استخر ماهی ، استخر باغی و سایبان متحرک استخر ، سایبان های پیش ساخته ، استخر فضای سبز و سایبان برای استخرهای روباز می باشد.

سایبان استخر ماهی

همانطور که می دانید از سایبان استخر برای در امان ماندن از نور و گرمای شدید خورشید و ایجاد فضای امن و راحت برای افراد استفاده می شود. علاوه بر این موارد از از این سایبان برقی تمام اتوماتیک برای استخرهای پرورش ماهی نیز استفاده می شود.

سایبان استخر ماهی یکی از سازه های مقرون به صرفه در صنعت پرورش ماهی محسوب می شود و مزایای بسیار مطلوبی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد :

  • جلوگیری از تشکیل جلبک بر روی سطح استخر پرورش ماهی
  • کاهش سطح آب استخر در اثر تابش نور مستقیم خورشید
  • ایجاد فضای مناسب با دمای یکنواخت و همگن در استخر پرورش ماهی
  • مراقبت و حفاظت از اثرات مخرب اشعه ماورای بنفش نور خورشید
  • دوام و ماندگاری بالا عمر ماهی های پرورش یافته در برابر نور خورشید

سایبان استخر باغی

پوشش استخر باغ به منظور جلوگیری از گرم شدن و تبخیر آب و کثیف شدن آب استخر در باغ و خانه های ویلایی ساخته می شود.این نوع سایبان ها به دو صورت ثابت و برقی ساخته می شوند و قابل نصب و اجرا هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان و مشاورین ما در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان چتری ف سایبان بازویی ، سایبان پیش ساخته و قیمت سایبان ارزان مشورت های لازم را داشته باشید.

سایبان استخر پیش ساخته

سایبان استخر پیش ساخته یکی از محصولات جدید شرکت های سازنده سایبان در کشور می باشد این سایبان ها دارای کیفیت و استحکام بالا بوده و مناسب برای تمامی استخرهای روباز می باشد .در برابر نور خورشید مقاومت زیادی دارد و در ابعاد و اندازه های مختلف تولید شده اند.

سایبان استخر فضای سبز

سایبان استخر فضای سبز مناسب برای خانه های ویلایی است که دارای فضای سبز و استخر روباز هستند.یکی از سایبان های پارچه ای مدرن می باشد که به صورت سقف چادری فضای سبز و استخر خانه های ویلایی را پوشش می دهد.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع سایبان اتوماتیک و سایبان بازویی ،سایبان مغازه ای و پنجره ای و .. می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه با مشاورین ما در تماس باشید و از آن ها راهنمایی لازم را جهت انتخاب و خرید بهترین سایبان دریافت نمایید.

قیمت سایبان استخر

قیمت سایبان متحرک استخر مانند سایر سایبان های ثابت و سایبان اتوماتیک با توجه به ابعاد و اندازه سایبان ، متریال مورد استفاده در مراحل تولید سایبان برقی یا ثابت ، جنس پارچه یا پوشش سایبان ، برند یا شرکت سازنده سایبان و نوع کاربرد مشخص و تعیین می شود.

افراد می توانند برای ثبت سفارش و خرید از سایت با مراجعه به قسمت محصولات بهترین و با کیفیت ترین سایبان را برای فضای باز رستوران ، خانه یا مغازه خود انتخاب نماید.کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

سایبان متحرک استخر

سایبان متحرک استخر ظاهر شیک و منحصر به فردی دارد و برای ساختمان های مسکونی ،استخرهای شخصی و تفریحی گزینه مناسب محسوب می شود.امکان سفارش سایبان متحرک استخر در رنگ و طرح متفاوت وجود دارد.

سایبان متحرک استخر در زمان عدم استفاده از آن امکان بسته شدن به دلیل برقی بودن سایبان وجود دارد و فضای کمی برای نگهداری از این سایبان ها لازم است.از ویژگی های مهم سایبان متحرک استخر امکان تغییر وضعیت و شیب سایبان وجود دارد.

از سایبان متحرک استخر برای فضای باز خانه های ویلایی که دارای استخر هستند بیشتر استفاده می شود . باز و بسته شدن سایبان از راه دور به دلیل نصب موتور برقی امکان پذیر است . نیاز به باز و بسته کردن سایبان به صورت دستی نیت.

کارشناسان و مشاورین مجموعه ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند .برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مراجعه به وبسایت می توانید از انواع سایبان چتری ، سایبان برقی دوطرفه ، سایبان ۱۸۰ درجه ، سایبان پارکینگ ، سایبان کلاسیک و سایبان های تمام اتوماتیک دیدن فرمایید.سایبان های برقی مناسب استخرهای روباز خانگی و باغی و پرورش ماهی می باشد .

با توجه کارایی و استفاده از آن ها در هر قسمت طراحی و ساخته می شوند.سایبان های استخری برای محافظت افراد در برابر نور مستقیم خورشید و جلوگیری از آفتاب سوختگی و گرم شدن آب استفاده می شود. برای برقراری ارتباط با مشاورین ما با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان مجموعه ایران سایه بهره مند شوید.

مقاله سایبان استخر

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کلیک کنید.